TEST: Wybierz klucz, który najbardziej Ci się spodoba i przeczytaj, co to o Tobie mówi!

Wybrałeś klucz, który wygląda jak koniczyna. Zauważyłeś? Oznacza to, że jesteś wesoły i optymistyczny, ale czasami ma tendencję do bycia flegmatycznym. Ale bądź ostrożny. Jeśli twoja flegmatyczna natura dominuje nad tobą, może to czasami spowodować konflikty.

Wybrałeś klucz, którego części są bardzo skomplikowane i mają dość skomplikowany kształt. Takie klucze można znaleźć w opowiadaniach i bajkach. Oznacza to, że często śnisz i jesteś marzycielem. Ale twoja osobowość jest jednocześnie bardzo pilna i kreatywna. Czasami jesteś nadwrażliwy i wiele rzeczy robi na Tobie wrażenie. Zbyt często czujesz, że inni cię nie rozumieją.

Wybrałeś klasyczny klucz. Oznacza to, że wszystkie twoje decyzje mają racjonalne korzenie. Masz świetne poczucie humoru i chętnie się śmiejesz. Kiedy coś robisz, robisz to bardzo uważnie. Masz również swoje granice, swoją strefę komfortu, co sprawia, że jesteś trochę zdenerwowany, kiedy ktoś chce do niej dotrzeć. Jesteś bardzo lojalnym człowiekiem, a sprawiedliwość oznacza dla ciebie wszystko. Tego samego potrzebujesz także od innych.

Podobał Ci się artykuł?

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji