Masz na dłoni taką unikatową linię? Jeśli tak, to możesz się cieszyć. Nazywamy ją linią Aniołą i ten, kto ją znajdzie, może się cieszyć dosłownie idealnym życiem

O jaką linię chodzi? Oznaczamy ją jako linię Anioła

Wspólnie popatrzmy o jaką linię chodzi. Tylko to, że ma ona swoją własną nazwę, świadczy o tym, że można oznaczyć ją jako ważną linię. Jeśli chodzi o jej konkretną nazwę to możemy nazywać ją linią Anioła. Ta nazwa jest w miarę ciekawa, bo pokazuje nam, że ta linia może być powiązana z pewnym nadprzyrodzonym światem i aniołami, którzy mają nas w pewnym sensie chronić. Występowanie tej linii nie ma nic wspólnego z faktem, jeśli wierzycie w anioły, czy nie. Jeśli, ale ta linia występuje na wasze ręce, należy jej ufać.

Gdzie ta linia się znajduje?

Już wiecie o jaką linię chodzi i z czym ona się łączy. Teraz musimy zajrzeć na to, gdzie ta linia znajduje się na naszej dłoni. Chodzi o miejsce na naszej dłoni, które jest blisko linii życia. Możemy nawet powiedzieć, że jest ona równoległa do linii życia. Biegnie koło niej albo od początku do końca, ale może do niej być równoległa tylko w jednej kawałku, niekoniecznie po całej długości. W każdym razie, jeśli masz daną linię na ręce, to powód do świętowania, ponieważ dosłownie należysz do grupy wybranych ludzi.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie



Wejdź do dyskusji