Mieszanka sody i syropu: spożywajcie 3 łyżeczki dziennie i zobaczcie, co stanie się z Waszym ciałem

Leczenie opiera się na fakcie, że komórki raka kochają cukier. Syrop klonowy zawiera czystą glukozę, więc doskonale spełnia ten warunek.

Zatem substancja dokładnie dociera do środka guza. Soda oczyszczona może dosłownie złamać nowotworowy guz od wewnątrz dzięki ogromnej zawartości tlenu. I to w pierwszych trzech dniach.

Rak to nie choroba

To nic więcej aniżeli ostatni objawy nadmiernego zakwaszania organizmu. W tych warunkach, z dysfunkcją układu odpornościowego, ciało umrze przedwcześnie. Dlatego, aby się chronić, mądrze zaczyna zbierać toksyny wewnętrzne, kapsułkować swoje tkanki superkwasowe i kapsułkować ich nieprzepuszczalną warstwę ochronną, aby zapobiec ich dalszemu rozprzestrzenianiu się.

My jednak nazywamy go chorobą.

Przerzuty są ostatnią próbą ratowania ciała. Jeśli ta wewnętrzna toksyczność zostanie skutecznie stłumiona, organizm może stopniowo usuwać wszystkie guzy i przywracać zdrowie.

Starajcie się kochać swoje ciało z całego serca i jak najszybciej rozpocznijcie detoksykację.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Agnieszka Kozlowska jest renomowaną redaktorką i specjalistką w dziedzinie marketingu cyfrowego oraz prezentacji online. Z jej ... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji