Rodzina znalazła na środku drogi zupełnie zdrowego psa, który odmawiał omijać ruch drogowy. Przyczyna złamie Ci serce!

Rodzina Ringstaffowych ma swoje motto: “Świat zmnienić nie potrafimy, lecz możemy zrobić coś z tym, co leży przed nami.”

Oczywiste jest, że chodzi o aktywną grupę miłych osób, która może się pochwalić jedną z najbardziej szlachetnych czynności – ocalają zaginione zwierzaki, które włóczą się w ich mieście rodzinnym Harlan w Kentucky.

A więc w chwili, kiedy na środku drogi zobaczyli olbrzymiego psa pirenejskiego, od razu wiedzieli, że to znów ich chwila. Z jakiegoś powodu ogromny kudłacz odmawiał ruszyć się, chociaż ocknął się w samym środku ruchu drogowego. Rodzina Rngstaffowych logicznie sugerowała, że pies jest ranny i nie potrafi zejść z drogi. Po bardziej szczegółowym przeglądzie jednak uświadomili sobie, że nie ma żadnych obrażeń. Wydawało się, że jest zupełnie w porządku.

Loading...

Dlaczego więc nie ruszał się? Zaczęli się rozglądać dookoła i znaleźli bolesną odpowiedź – pies bowiem został w pobliżu innego psa, leżącego w rowie, uderzonego przez samochód. Ten niestety zderzenie z pojazdem nie przeżył. Teraz wszystko już było oczywiste! Pies odmawiał zostawić tam swojego przyjaciela.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji