Ta kobieta jechała autostradą. W jednym momencie wszyscy dawali jej znać, że musi zatrzymać. Zrozumiała, co się dzieje i od razu dała instrukcje synu, by dzwonił na policję. Co się stało?

Musiała się zatrzymać i ludzie zaczęli wychodzić ze samochodu

Niestety w końcu kobieta musiała się zatrzymać. Następnie zamknęła się w samochodzie. W tym momencie do jej auta zaczęli podbiegać inni kierowcy. Pokazywali jej by otworzyła samochód i oni jej pomogą. Kobieta jedna dbała na instrukcje policjantów i nadal siedziała zamknięta w samochodzie. Po chwili zaczęło być słychać zbliżającą się policję i kierowcy od razu wrócili do samochodów i zaczęli uciekać. Wozy policyjne zaczęły ich gonić, ale jeden z nich zatrzymać się obok samochodu kobiety by jej pomógł.

Co powiedziała policja kobiecie?

Policjant oznajmił kobiecie, że swoim zachowaniem uratowała sobie i swemu synu życie. Byli to bowiem gangsterzy handlujący białym mięsem i w taki sposób łapią swoje ofiary. Prawdopodobnie zmusili by kobietę najpierw do prostytucji a później by ją zabili. To samo zrobili by z jej synem. Całe szczęście, że kobieta posłuchała rad policjantów.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji