20 rodzajów bólu w ludzkim ciele spowodowanych emocjami, a nie chorobami

Badania pokazują, że ból w organizmie nie zawsze wiąże się z urazami fizycznymi. Przyczyny są często związane z naszymi problemami emocjonalnymi. Niestety, styl życia pełen złych nawyków jest przyczyną wielu chorób.

Ból fizyczny w ciele

Przedstawimy 20 rodzajów bólu fizycznego, które mogą być związane ze stanem emocjonalnym. Pomoże Ci to zrozumieć i poprawić różne aspekty własnego życia.

Ból głowy

Cierpisz z powodu nieprzyjemnych decyzji. Daj sobie trochę czasu na zastanowienie się i spróbuj rozwiązać ten problem. Tak czy inaczej, bóle głowy nie są fajne.

Ból mięśni

Bardzo trudno jest ci przejść przez życie, więc musisz przeanalizować, co robisz źle i dlaczego strach cię ogranicza.

Ból gardła

Nie możesz wybaczyć. Pomyśl o tym, co kochasz nie tylko na sobie, ale także na innych, spróbuj się wcielić w inną osobą lub w ogóle nie myśleć o niej. Nieustannie się złościsz, ranisz siebie i swoje ciało. Takie tortury zdecydowanie nie są tego warte!

Ból dziąseł

Ten ból jest również związany z bólem głowy. Nie możesz się zdecydować lub nic nie wiesz. Spróbuj zdecydować, co jest dla ciebie ważne: zdecydowanie twoje priorytety.

Ból barku

Ten ból wiąże się z dużym napięciem emocjonalnym – nosisz ciężary kogoś innego. Musisz skupić się na swoim życiu i nie powinieneś zajmować się problemami innych ludzi. Przynajmniej nie w tak dużej ilości!

Ból brzucha

Ten rodzaj bólu jest związany z tym, jak „spędzasz” swoje życie. Poświęć więcej czasu na odpoczynek. Inne rzeczy mogą poczekać.

Ból górnej części pleców

Nie czujesz wsparcia emocjonalnego, nie czujesz się kochany lub ceniony. Pozbądź się ludzi, którzy nie potrzebują cię w życiu. Nie martw się – wtedy zdasz sobie sprawę, że to tylko dla twojego dobra.

Ból w dole pleców

Oznacza to, że masz wiele zmartwień finansowych, więc musisz stworzyć jasny plan, aby utrzymać swoje finanse w porządku.

Ból kości ogonowej i dolnej części pleców

Uciekasz przed sytuacjami, z którymi musisz się zmierzyć jak najszybciej.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji