5 sekund, żeby znaleźć inną literę. Test, który zda poniżej 10% osób

Większość ludzi myśli, że są doskonali i wszystko potrafią bardzo dobrze. Są sprytni, mają wysokie IQ albo myślą, że są bystrzy. To może określić test, który na pierwszy rzut oka wygląda bardzo prosto. Rysunek, na którym narysowane są te same litery. Przynajmniej tak się najpierw wydaje. Jednak rzeczywistość różni się, ponieważ jedna litera jest inna. Chcesz ją znaleźć? Masz tylko 5 sekund.

Zaczynajmy

Weź do rąk stoper i możesz zacząć. Na pewno polecamy, żeby zachować się fer, ponieważ w odwrotnym przypadku pozbędziesz się zdolności stwierdzić, czy naprawdę należysz do grupy wybranych lub zwyczajnych ludzi. Pierwsza grupa to tylko 10 osób z setki, a więc szansa, że należysz do nich, jest naprawdę realna. Naciśnij stoper i zerknij na dany rysunek, który ma żółte tło i na nim są napisane litery “B”. Właśnie między nimi powinna się znajdować inna litera. Naprawdę tam jest, nie musisz wątpić. Potwierdzają to nawet twórcy strony Bright Side, którzy zaprzeczają teorie osób, które twierdzą, że danej litery tam nie ma.

Znalazłeś?

Stoper włączony, rysunek na ekranie i ty szukasz. 5 sekund minęło? Jest nam żal, ponieważ nie należysz do 10 procent tych, którym się udało. Jednak to nie znaczy, że musisz się poddawać. Szukaj dalej. Nie szkodzi, że nie będziesz należeć do najlepszych. Ważne jest, żeby literkę znaleźć. Ponownie podkreślamy, że naprawdę tam jest. O ile nie możesz wpaść na to, gdzie dokładnie, mamy dla Ciebie małą pomoc. Chodzi o literkę “H”. Jest jasne, że do przeważającej litery B jest bardzo podobna i wcale nie jest łatwo, żeby ją znaleźć. Szukaj, na pewno Ci się uda.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji