Policista skarcił kierowcę za brak fotelika dziecięcego. Mężczyzna w samochodzie nie miał nawet dziecka i nie miał słów dla policji.

Policista
Źródło: autor

Żona przygotowała dla swojego męża wielką niespodziankę. Kiedy zatrzymał ich policjant i zapytał, dlaczego nie mają w samochodzie fotelika dla dziecka, mężczyzna był całkowicie zdezorientowany. Potem wszystko się wyjaśniło.

Ta kobieta zaplanowała naprawdę niezwykłe ogłoszenie, że spodziewają się dziecka. Główną rolę odegrali jednak policjanci. Zdezorientowany mąż w ogóle nie rozumiał, czego od niego chcą. Kiedy w końcu zrozumiał, że próbują mu powiedzieć, że jego żona jest w ciąży, był całkowicie zszokowany. Urocze wideo ze świeżo upieczonym tatą bije rekordy popularności w Internecie.

Przygotowała dla niego naprawdę oryginalne ogłoszenie

Wiele ciężarnych kobiet wymyśla coraz ciekawsze sposoby, jak przekazać tę nowinę przyszłemu ojcu. Wyobraźnia nie zna granic, a niektóre ogłoszenia są naprawdę oryginalne. Ta kobieta poszła jednak jeszcze dalej i zaangażowała policjantów, którzy chętnie jej pomogli. W rezultacie powstało wzruszające wideo, które będzie dla nich trwałym wspomnieniem i z pewnością chętnie pokażą je swojemu dziecku, gdy trochę podrośnie.

Małżeństwo siedzi razem w samochodzie i nagle zauważają, że policyjny radiowóz mruga do nich, aby się zatrzymali. Czekają więc, aż policjant podejdzie do okna i powie im, o co chodzi. Policjant przyjaźnie wita się z mężczyzną i wymienia kilka słów konwersacji. Następnie informuje go, że zatrzymał go, ponieważ nie ma fotelika dziecięcego. Przy tym wskazuje na tylne siedzenie.

Mężczyzna spokojnie odpowiada: „Ale ja nie mam dzieci”. „Jesteś pewien?” – pyta policjant i wskazuje palcem na jego żonę siedzącą obok. Przyszły ojciec jest trochę zdezorientowany, ale w końcu patrzy, co żona trzyma w ręku i rozumie, że to pozytywny test ciążowy. Z niedowierzaniem otwiera usta, a żona stwierdza, że mają w samochodzie dziecko i jadą bez fotelika.

Gdy zrozumie, tylko z niedowierzaniem otwiera usta

Przyszły tatuś tylko się uśmiecha i nie jest w stanie wypowiedzieć słowa. Ale to nie wszystko. Do okna podchodzi drugi policjant i podaje mu torbę z prezentami. Najpierw wyciąga z niej małego misia, na którym napisane jest „Tato, zobaczymy się w twoje urodziny”. Przyszły tatuś śmieje się i ciągle powtarza, jak to jest niesamowite.

W torbie czeka na niego jeszcze małe body z napisem „Kocham mojego wspaniałego tatę”. On nie ma słów i jest całą sytuacją zaskoczony, ale zdecydowanie pozytywnie. W końcu żegna się z rozbawionymi policjantami, dziękują i mąż odwraca się do żony, by ją pocałować. Jeśli nie masz akurat dobrego nastroju, to jest jedno z tych wideo, które na pewno go poprawi.

Źródło: Megasvet


Pytania i odpowiedzi z artykułu:

  1. W jaki sposób żona oznajmiła mężowi, że spodziewają się dziecka?
    O: Żona przygotowała oryginalne zaskoczenie, aby ogłosić ciążę – podczas jazdy samochodem zatrzymał ich policjant i zapytał, dlaczego nie mają fotelika dla dziecka. Mąż był zdezorientowany, dopóki nie zrozumiał, że jego żona trzyma w ręku pozytywny test ciążowy.
  2. Jak zareagował przyszły ojciec, gdy dowiedział się o nowinie?
    O: Przyszły ojciec był początkowo bardzo zaskoczony i zdezorientowany pytaniami policjanta. Kiedy dotarło do niego, że dowiedział się o ciąży swojej żony, uśmiechał się, ze zdumieniem otwierał usta i powtarzał, jak to jest niesamowite.
  3. Jakie prezenty otrzymał przyszły ojciec od policjantów?
    Policjanci wręczyli mu torbę z prezentami, w której był pluszowy miś z napisem „Tato, zobaczymy się w twoje urodziny” oraz dziecięce body z napisem „Kocham mojego wspaniałego tatusia”.


Wejdź do dyskusji