7 sposobów na pozbycie się tłuszczu na boczkach, wszystkie są niezwykle proste

Za chwilę lato iz pewnością wielu z nas chce mieć ładną sylwetkę by pokazać się w bikini. Jeśli chcesz mieć formę, wypróbuj tych 7 ćwiczeń, aby poprawić swoją sylwetkę zaledwie w ciągu 30 dni. Nie musisz regularnie chodzić na siłownię ani kupować specjalnego sprzętu. Wszystko, czego potrzebujesz, to determinacja i dziesięć minut dziennie.

Deska/plank

Deska to ćwiczenie statyczne, co oznacza, że ​​nie musisz się poruszać. Brzmi prosto, ale jest odwrotnie. Zaczyna się w pozycji jak robienie pompek, opierając łokcie na podłodze. Upewnij się, że twoja głowa jest przedłużeniem kręgosłupa, więc w pozycji skierowanej do przodu, plecy są proste. Na brzuchu poczujesz, że mięśnie zaczęły działać. Oddychaj płynnie i postaraj się wytrzymać w tej pozycji. Następnie przerwij ćwiczenie, uwalniając mięśnie brzucha i kładąc się na macie.

Pompki

To ćwiczenie jest prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych, ale także najbardziej skutecznych. Połóż się na macie, wyprostuj nogi, palce dotykają maty. Połóż dłonie obok siebie, ręce są zgięte w łokciach. Zaczynamy podnosić ciało za pomocą rąk, podnoś się szybciej, w dół zwalniaj. Staraj się, aby plecy i nogi były naciągnięte i utrzymuj napięte ciało podczas ćwiczeń.

Ćwiczenia na mięśnie udowe i pośladkowe

Rozpocznij ćwiczenie w pozycji pokazanej na pierwszym zdjęciu. Następnie wyciągnij prawą nogę i lewą rękę i spróbuj zostać w tej pozycji. Powtórz z przeciwną nogą i ręką. Upewnij się, że ramiona i nogi są naciągnięte i nie wyginasz ich na bok.

Przysiady

Przysiady przede wszystkim dotyczą równowagi. Nogi rozciągnij się na w przybliżeniu szerokość ramion. Utrzymuj równowagę. Potem powoli przykucamy, jakbyście chcieli usiąść na niskim wyimaginowanym krześle. Kolana i stopy powinny tworzyć linię prostą. Jeśli nie możesz utrzymać równowagi, możesz zgiąć ręce, jak pokazano na rysunku.  Z dołu próbujemy wypiąć się nogami w górę. Ciąg dalszy na następnej stronie…

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji