Co o was opowiada położenie, w którym śpicie? Będziecie zaskoczeni, ile tego o was ujawnia!

Załatwiliśmy dla was prosty test, który może odkryć mnóstwo o tym, kim jestecie i czego ukrywacie. Jest to naprawdę proste. Zobaczcie obrazek poniżej i wybierzcie położenie, w którym większość czasu śpicie.

1. położenie

Jeśli nie możecie zasnąć bez połączonych kolan, pak jestecie spokojnymi i solidnymi  osobami. Nie jest łatwe obrazić was i nie macie strach z przyszłości. Uśmiechacie się nawet do najobrzydliwszego zimowego rana i dacie sobie radę z przyzwyczajeniem do wszystkich zmian, które zdarzają się we waszym życiu.

2. położenie

Jeśli śpicie głównie w fetalnym położeniu, często macie wrażenie, że jest potzeba chronić, rozumieć i sympatyzować. Tym krokiem staracie się usunąć problemy, które są koło was. Idealne dla waszego talentu i potencjału jest malowanie obrazów, taniec albo pisanie blogu.

3. położenie

Jeśli śpicie leżąc na żołądku z wysuniętymi rękami i nogami jestecie liderem. Jestecie impulsywni i inicjatywni. Zawsze macie porządek w prywatnym i profesjonalnym życiu. Najchętniej planujecie wszystko z wyprzedzeniem i nie jestecie fanem żadnych niespodzianek. Jestecie w stanie wytrzymać i uczucie odpowiedzialności pamaga wam osiągnąć wielkiego sukcesu.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji