Długo nie wiedziałam, jak usunąć pleśń z łazienki na zawsze. Potem znalazłam coś, co funkcjonuje i masz to w domu również ty

Pleśń w łazience może przedstawiać długotrwałą i męczącą walkę dla każdej z nas. Mamy dla Ciebie świetny trik, jak pożegnać się z pleśnią na zawsze. Równocześnie chcemy podkreślić, że podczas korzystania z danego triku, nie musisz się bać uduszenia oparami z chemikaliów. To tanie i efektywne. O ile nie wiesz, co zrobić z pleśnią i nie pomaga nawet najsilniejszy środek czyszczący dostępny w sklepach, wypróbuj to, co pomoże.

Usunięcie pleśni załatwisz za pomocą dwóch składników, które niemal każdy z nas ma zawsze w domu. Twoimi pomocnikami będą tylko te dwa tanie artykuły: ocet oraz proszek do prania.

Zmieszaj ocet oraz proszek do prania w takim samym stosunku, 1:1. Daną mieszankę aplikuj na miejsca, gdzie znajduje się pleśń (wanna, kabina prysznicowa, kafelki). Mieszankę zostaw działać przez przynajmniej dziesięć minut (nawet przez całą noc) i potem po prostu za pomocą gąbki lub szczoteczki zetrzyj. Wynik zobaczysz od razu!

Wypróbuj dany trik i zobaczysz, że zwykły wybielacz lub chemikalie do zwalczania pleśni od razu wyrzucisz. O tym nieprzyjemnym zapachu i zbyt długim czyszczeniu natychmiast zapomnisz.

Mam nadzieję, że dana porada pomogła Ci i będziesz z niej korzystać regularnie. Od chwili, kiedy korzystam z danego sposobu, żadnej pleśni w łazience nie mam.Wejdź do dyskusji