Horoskop celtycki mówi o tobie więcej niż jakikolwiek inny. Jego dokładność nie ma sobie równych

Odkryj kawałek prawdy o swoim prawdziwym ja z pomocą horoskopu celtyckiego i dowiedz się, co czeka Cię w życiu. Zobacz, jakie cnoty należą do Ciebie i na jakie dobro możesz liczyć.

Horoskop celtycki różni się od innych przede wszystkim tym, że składa się w sumie z 13 duchowych zwierząt. Natomiast znak zodiaku to 12, podobnie jak duchowe zwierzęta z chińskiego horoskopu. Dowiedz się, pod jakim znakiem się urodziłeś i jak jego energia sprawia, że Twoje życie jest wyjątkowe. Przeczytaj przesłanie tego horoskopu i poznaj swoje prawdziwe ja.

24.12. – 20.1. Jeleń lub łania

Ci ludzie są bardzo ambitni w życiu. Charakteryzują się elegancją i łagodnym usposobieniem. Kierują się chęcią, a dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy prawie zawsze osiągają swoje cele.

21.1. – 17.2. Kot

Koci ludzie są znani ze swojej inteligencji. Podobnie jak to zwierzę, mogą łatwo przechytrzyć innych. Przejrzą każde kłamstwo i iluzję. Szósty zmysł zawsze wskaże im, którą ścieżkę obrać.

Kocie spojrzenie

Zdjęcie: Freepik

18.2. – 17.3. Wąż

Osoby urodzone pod tym znakiem często oszukują swoim ciałem. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zimne i odległe, w rzeczywistości są bardzo zabawnymi towarzyszami. Nigdy nie stoją w miejscu przez długi czas i trudno za nimi nadążyć. Swoją słodką rozmową potrafią przekonać do siebie wszystkich.

18.3. – 14.4. Lis

Ludzie tego znaku, podobnie jak koty, są niezwykle bystrzy i inteligentni. Wielu pisarzy rodzi się pod tym znakiem. Ich narracja zawsze urzeka słuchacza i z łatwością potrafi rozśmieszyć każdego.

15.4. – 12.4. Byk

W horoskopie celtyckim znak Byka oznacza stabilność. Rodzina jest dla tych ludzi najważniejsza. Obdarzone są ogromną wewnętrzną siłą, dzięki której potrafią przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Są bezpieczną przystanią i wsparciem dla innych, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Wypas byków
Wypas byków

Zdjęcie: Freepik

13.5. – 9.6. Konik morski

Ludzie tego znaku są ekspresyjni w swojej elastyczności. Szybko i łatwo dostosowują się do nowego środowiska i elastycznie dostosowują się do nowych warunków. Wszystkie wspomnienia są starannie przechowywane w jego pamięci i łatwo uczy się nowych rzeczy.

10.6. – 7.7. Strzyżyk

Ci ludzie są bardzo otwarci i nie zniechęcą się żadną przygodą. Są bardzo pomysłowi i pomysłowi. Potrafią rozwiązać każdy problem i świetnie sprawdzają się nawet pod presją. Ich główne atuty to komunikacja i kontakty z ludźmi.

8.7. – 4.8. Koń

Energia tego zwierzęcia zapewnia ludziom konkurencyjność. Napędza ich pragnienie bycia najlepszym we wszystkim. Są doskonałymi strategami i wykonują świetną robotę przywódczą. Chociaż emanują naturalnym autorytetem, są bardzo towarzyskie i przyjazne.

Zbliżenie islandzkiego konia w świetle słonecznym z rozmytym tłem na Islandii

Zdjęcie: Freepik

5.8. – 1.9. Łosoś

Osoby urodzone pod tym znakiem są obdarzone silną intuicją, która pomaga im zawsze znaleźć właściwy kierunek. Są bardzo kreatywnymi i pomysłowymi istotami. Wiedzą, jak wyjść z trudności w oryginalny sposób i nic nie jest w stanie ich wytrącić z równowagi.

2.9. – 29.9. Łabędź

Ci ludzie są eleganckimi i bardzo olśniewającymi osobami. Na pierwszy rzut oka zawsze zauważysz ich wielką charyzmę. Nikt nie stawia im wyższych wymagań niż oni sami. Nie zadowalają się nagrodą pocieszenia, zawsze chcą tego, co najlepsze. Za zimną maską kryje się namiętny kochanek.

30.9. – 27.10. Motyl

Ludzie urodzeni pod tym znakiem są kochani przez wszystkich. Swoją obecnością rozjaśnia nawet najbardziej ponury dzień. Słyną z optymizmu. Z uśmiechem na twarzy wyruszają na każdą przygodę. Świetnie wczuwa się w uczucia innych.

28.10. – 24.11. Wilk

Energia wilka obdarza ludzi urodzonych w tym okresie swoją nieustraszonością i wielką odwagą. Są zawsze gotowi bronić tych, których kochają. Charakteryzują się lojalnością, uczciwością, odpornością i silną wolą. Te cechy czynią z nich tak wspaniałych przywódców.

25.11. – 23.12. Sokół

Ludzie urodzeni pod tym znakiem są przepełnieni duchową mocą. Ich cechą charakterystyczną jest mądrość. Prawie niemożliwe jest ich oszukanie, ale także zdobycie ich zaufania i przychylności. Rzuca się w wir nowych przygód i uwielbia adrenalinę. Jest jednak bardzo ostrożny przy nawiązywaniu nowych relacji.

Źródło: Oakhillgardens


Wejdź do dyskusji