Ile macie linii na nadgarstku? Jeśli macie 3 lub 4 to mielibyście coś o sobie wiedzieć!

Może to zabrzmi dziwnie, ale tak samo, jak linie na ręce, również i linie na nadgarstku mogą sporo o Was powiedzieć, tak samo jak o Waszym życiu. Możecie dowiedzieć się informacje o Waszym zdrowiu, ale również o tym, jak będzie wyglądała Wasza przyszłość. Przypatrywaliście się już kiedyś liniom na nadgarstku? Tylko dobrze się przypatrzcie.

Ciekawią Was sprawy pomiędzy niebem a ziemią? Na pewno przeczytajcie sobie artykuł o tym, że może potkaliście kiedyś człowieka z przeszłego życia.

Pierwsza linia

Przeciętny człowiek ma przynajmniej dwie linie w okolicy nadgarstka. Pierwszą z nich możecie zobaczyć przy poruszaniu nadgarstkiem. Jest ona najbardziej wyraźną i zarówna najciekawszą linią. Jeśli naprawdę jest widoczna i kontynuuje, znaczy to, że jesteście zdrowym i pełnym życia człowiekiem.  Jeśli linia się rozdwaja na końcu, oznacza to, że Twoje cele zostaną spełnione. Może nie do końca tak, jak je sobie wyobrażacie, ale jesteś na tyle silną osobowością, że odniesiesz sukces.

Druga linia

Kiedy popatrzycie na drugą linię, już od pierwszego wejrzenia widzicie, czy jest jednolita, czy przerywana w niektórych miejscach. Jeśli jest stała, oznacza to, że w życiu uzyskacie więcej sukcesów niż porażek i znaleźliście swoje szczęście. Jeśli ta linia jest umieszczona wysoko, może to oznaczać, że jest możliwość, że spotka Was bogactwo. W odwrotnym przypadku, “dziurki” na tej linii oznaczać mogą problemy finansowe.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji