Każdy znak zodiaku wiąże się z innym grzechem. Strzelcy są często niewierni a Ryby miałyby uważać na swoją…

Zgrzeszyć można bardzo łatwo, między innymi dlatego, że możliwości znajdują się wszędzie wokół nas. Jesteśmy cały czas w pokusie i czasami trudno się oprzeć.

Ważne jest by byliśmy w stanie zdołać codzienne pokusy, nawet jeśli bywa to trudne.

Strzelec cudzołożnik

Strzelcy lubią dobrze się bawić. Sex oznacza dla nich sporo zabawy i również trudno im utrzymać zdrowy i długotrwały związek.

Leniwe ryby

Te osoby często marzą i bujają w obłokach. Czasami może się wydawać, że mają własny świat. Często myślą nad tym, co mogło by być, co sprawia, że ciężko im stanąć nogami na ziemi. Więcej marzą, niż działają.

Nieuczciwe bliźnięta

Bliźnięta często mieszają swoje historie i nie zawsze mówią absolutną prawdę. Może dlatego, że ten znak ma dwie różne twarze. Mogą mieć dwie różne opinie na temat jednej historii i nie wiedzą, którą opinię lubią bardziej.

Samozwańczy Bóg wodnik

Wodnik wierzy w to, że jest bardziej specjalny od innych. Myśli o sobie, że jest środkiem kosmosu i pępkiem świata. Zawsze umie pochwalić sam siebie, czuje się mądrzejszy i lepszy od innych.

Kochający rak

Ludzie urodzeni w znaku raka umieją kochać całym swym sercem. Nawet po latach czują się we związku tak, jak na jego początku. Potrzebują tylko miłości. Tacy ludzie często zapominają o sobie.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Agnieszka Kozlowska jest renomowaną redaktorką i specjalistką w dziedzinie marketingu cyfrowego oraz prezentacji online. Z jej ... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji