Kobieta wsadziła sobie w usta na 5 minut czosnek. Zaczniecie robić to samo, kiedy stwierdzicie co się stało.

“Wszystko służy do czegoś, czosnek jednak jest do wszystkiego”. Pisaliśmy już o różnych wspaniałych efektach i zastosowaniach cebuli, więc teraz popatrzymy na czosnek. Nie każdy jest miłośnikiem tego zdrowego cudu.

Jeśli im jesteście, to świetnie, jeśli nie, mielibyście o tym pomyśleć. Ponadto, chłodna jesień już nadeszła. Jeśli zaczniesz chorować, spróbuj uzbroić się w naturalną aptekę! W końcu uratuje cię nawet przed wampirami. Oznacza to, że ma naprawdę nadprzyrodzone efekty. Nie wierzysz?

Skąd pochodzi? Nie jest to do końca pewne, ale prawdopodobnie z Syberii. Przez wieki był używany do promowania odporności, witalności, a nawet siły. Jest również znany jako „rosyjska penicylina”.

Naturalny antybiotyk

Dla kogoś nieprzyjemny i śmierdzący zapach, dla kogoś smaczny antybiotyk. Zapach czosnku spowodowany jest alicyną, która sprawia, że czosnek ma tak wspaniałe właściwości. Czosnek nie zadziała jako antybiotyk jeśli go tylko zjemy, musimy go porządnie rozrzuć, pokroić lub wytłoczyć i zjeść. Jest nie tylko silnym antybiotykiem, ale także potężnym przeciwnikiem przeciwko pasożytom, drożdżom, wirusom lub grzybom.

W czym Wam pomoże?

Macie zapchany nos? Wystarczy wąchać czosnek. Jeśli masz problem z drogami oddechowymi, najlepszym sposobem jest umieszczenie czosnku między zębami i oddychanie jego aromatu. Substancje czynne dostają się do płuc i natychmiast rozpoczynają działać.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji