Kobiety są zmienne jak pogoda. Poznaj ich duszę według miesiąca, w którym się urodziły

Kobiety
Fotka: autor

Chcesz zajrzeć pod zasłonę tajemnicy osobowości swojej nowej partnerki? Wystarczy dowiedzieć się, w którym miesiącu się urodziła. To zdradzi o niej wszystkie jej słabości i potencjalne zagrożenia.

Każdy miesiąc w roku jest inny. Podczas gdy styczeń upływa pod znakiem srogiej zimy i pustych zboczy, w lutym w powietrzu czuć już świeży powiew wiosny. W marcu następuje przełom i wiosna uparcie idzie po swoje. Tak jak zmienia się charakterystyka pogody w ciągu roku, tak zmienia się osobowość ludzi urodzonych w różnych miesiącach. Poznaj, jaki jest prawdziwy charakter twojej kobiety.

Ambitny i konserwatywny styczeń

Styczniowe kobiety bywają równie surowe i zamknięte w sobie, jak miesiąc, w którym się urodziły. Mają niezwykłe ambicje, ale są poważne i konserwatywne. Nie wahają się być bardzo krytyczne wobec swojego otoczenia, ale także wobec siebie. Nie lubią przy tym mówić o własnych uczuciach i emocjach. Z tego powodu mają problemy z nawiązywaniem relacji osobistych. Otwierają się tylko przed tymi, z którymi dobrze się intelektualnie rozumieją i z którymi podzielają tę samą życiową wizję.

Luty jest miesiącem miłości

Nie na darmo Walentynki obchodzone są w lutym. Ten miesiąc aż kipi romantyzmem. Nie inaczej jest z kobietami urodzonymi w tym miesiącu. Od swoich ukochanych połówek wymagają jednak także dużo cierpliwości. Bywają bowiem bardzo zmienne, jak lutowa pogoda. Ich sposób myślenia jest dość abstrakcyjny i kreatywny. Są to wolne dusze, które łatwo rozczarować. A jeśli stracisz ich zaufanie, już nigdy ich nie zobaczysz.

Oddany i uparty marzec

Tak jak w martwej ziemi budzą się pierwsze zielone źdźbła nowego życia, tak w twardej i sztywnej duszy marcowych kobiet pojawia się świeży powiew lojalności, oddania i szczególnego charyzmatycznego uroku osobistego. Tę kobietę zawsze zauważysz. Choć potrafi być bardzo przyjazna, nie zakochuje się łatwo i musisz zasłużyć na jej przychylność. Jednocześnie odradzamy ci jej rozgniewanie. Mimo to życie z tą kobietą jest prawdziwą przyjemnością.

Kobieta na wiosnę
Fotka: autor

Świeży i zdecydowany kwiecień

Kwiecień upływa pod znakiem prima aprilisowych żartów i psot. Kwietniowe kobiety może nie muszą koniecznie mieć podobnie przewrotne poczucie humoru, ale bywają nieco zmienne. Jeśli jednak coś im naprawdę wychodzi, to komunikacja. Ich zdolności dyplomatyczne są wręcz legendarne. Gdy się zakochają, są zdolne i chętne zrobić dla swojego mężczyzny wszystko, byleby tylko był szczęśliwy i zachował dla nich swoją przychylność. Uważaj jednak, większość z tych kobiet jest bardzo zazdrosna. A jeśli ich zazdrość będzie uzasadniona, przeżyjesz prawdziwe piekło.

Niebezpieczny i zdeterminowany maj

Majowe damy mają bardzo skomplikowany charakter. Zazwyczaj mają ściśle określone zasady, których nigdy nie przekraczają. Są bardzo zdeterminowane, co czyni je bardzo atrakcyjnymi dla otoczenia. Ich skomplikowana natura jest jednak bardzo niebezpieczna dla mężczyzn. Zakochanie się w majowej kobiecie oznacza naznaczenie na całe życie.

Czerwiec ma serce na dłoni

Mało która kobieta jest tak bezpośrednia i spontaniczna jak ta czerwcowa. Jest to ciekawa, komunikatywna i bardzo kreatywna osoba, ale jej usta można przyrównać do odbezpieczonej broni. Ma skłonność do mówienia, zanim pomyśli, więc czasami rani innych do żywego. Te kobiety ogólnie cenią szczerość i z całego serca nienawidzą hipokryzji. W miłosnych aferach wykazują niezwykłą figlarność i mają skłonność do manipulowania partnerem, który się w nich zakocha, tak dla zabawy.

Kobieta latem
Fotka: autor

Tajemniczy i inteligentny lipiec

Kobiety urodzone w lipcu są tajemnicze, piękne i inteligentne. Nade wszystko cenią sobie szczerość, a jednocześnie nienawidzą konfliktów, których starają się za wszelką cenę uniknąć. Łatwo się złoszczą, a pogodzenie się z nimi wydaje się praktycznie niemożliwe. Gdy je zranisz lub zdradzisz, stracisz je na zawsze. Nigdy nie zapomną o zdradzie. I bywają ciężkim wrogiem.

Egocentryczny i hojny sierpień

Wyjątkowa kombinacja egocentryzmu i wielkiego serca spoczywa w duszy kobiet urodzonych w sierpniu. Mają wyjątkowe poczucie humoru, ale nigdy nie opłaca się próbować z nich kpić. Z tymi damami nie próbuj igrać, bo nigdy nie masz szansy wygrać. Jeśli zdecydujesz się jednak wpłynąć na te wody, wkrótce odkryjesz, że nie da się z góry przewidzieć, co cię czeka. Sierpniowe kobiety lubią przyciągać uwagę i nigdy nie są skłonne cierpieć z powodu miłości do mężczyzn. Nikogo jednak nie pozostawiają obojętnym.

Wrzesień jest piękny, ale mściwy

Nigdy nawet nie myśl o tym, żeby skrzywdzić kobietę urodzoną we wrześniu. To najgorszy pomysł, z jakim możesz przyjść. Zemsta, która by cię czekała, będzie tak straszna i bezwzględna, że trudno byłoby ci się z niej otrząsnąć. Jeśli jednak będziesz traktować je z miłością i szacunkiem, wrześniowe kobiety są dobre, piękne i zdyscyplinowane. Pragną tylko długoterminowych związków, więc nawet nie próbuj na jedną noc. Jeśli chcesz je zdobyć i zatrzymać, powinieneś umieć udowodnić im swoją miłość.

Kobieta jesienią
Fotka: autor

Charakterny i emocjonalny październik

Pierwszy jesienny miesiąc jest pełen chłodnych zimowych powiewów i melancholijnych oznak odchodzącego lata. Podobnie jak ta pora roku, dusza kobiet urodzonych w październiku dosłownie kipi emocjami. Nie lubią ich jednak okazywać i rzadko zobaczysz je płaczące. Te kobiety mają silny charakter, są bardzo inteligentne i otwierają swoje serce tylko przed nielicznymi. Obawiają się bowiem, że ludzie mogliby nadużyć ich szczerości. Z innymi kobietami nie mają przy tym dobrych relacji, inne często im bowiem zazdroszczą.

Listopad zawsze ujawni prawdę

Listopadowe kobiety są zawsze o krok do przodu. Są na pierwszy rzut oka tajemnicze i nieco zamknięte w sobie, co działa bardzo atrakcyjnie. Nie próbuj im jednak kłamać, bo zawsze to poznają – a poza tym z całego serca nienawidzą kłamstwa. Dlatego bądź wobec nich zawsze szczery, ale tego samego oczekuj też od nich. Jeśli nie jesteś gotowy usłyszeć prawdy, lepiej nie pytaj ich o zdanie. Same bowiem nigdy nie będą ci kłamać.

Kobieta zimą
Fotka: autor

Wrażliwy, ale wytrzymały grudzień

Pierwszy zimowy miesiąc wnosi do charakteru kobiet wytrzymałość i niesamowitą zdolność wychodzenia z najgorszych możliwych sytuacji. Ale zazwyczaj wpadają w nie z powodu swojej typowej niecierpliwości i porywczości. Zawsze jednak potrafią podnieść innych na duchu. Są jednak bardzo wrażliwe, ponieważ łatwo otwierają swoje serce przed innymi.

Źródło: Time, Daily Mail

Pytania i odpowiedzi:

  • P: Jaka jest charakterystyka kobiet urodzonych w styczniu?
    O: Styczniowe kobiety są ambitne, ale surowe, poważne i konserwatywne. Są krytyczne wobec siebie i innych. Mają problemy z otwarciem się i nawiązywaniem relacji, robią to tylko z osobami, z którymi dobrze się rozumieją intelektualnie.
  • P: Czym wyróżniają się kobiety urodzone w maju?
    O: Majowe kobiety mają skomplikowany charakter i ściśle określone zasady. Są bardzo zdeterminowane i atrakcyjne dla otoczenia, ale ich natura jest niebezpieczna dla mężczyzn. Zakochanie się w majowej kobiecie oznacza naznaczenie na całe życie.
  • P: Jaki jest charakter kobiet z września?
    O: Wrześniowe kobiety są dobre, piękne i zdyscyplinowane, jeśli traktujesz je z miłością i szacunkiem. Pragną tylko długoterminowych związków. Ale jeśli je skrzywdzisz, ich zemsta będzie straszna i bezwzględna.


Wejdź do dyskusji