Książę William postanowił powiedzieć, jak to jest stracić matkę. Diane wysyła te słowa do niebaKsiążę William postanowił powiedzieć, jak to jest stracić matkę. Diane wysyła te słowa do nieba

Być może wszyscy na świecie znają smutną historię księżnej Diany. Nadal możesz poczuć jej dobro, pokorę i miłość, kiedy odwiedzasz Wielką Brytanię. Diana stała się symbolem pokoju i miłości. Niestety w 1997 roku opuściła swoją rodzinę i świat na zawsze. Dzisiaj ludzie uwielbiają ją pamiętać, a jej syn William wspomina ją z taką samą miłością. Niedawno udzielił wywiadu BBC, w którym było o tym, jakie jest życie bez matki od piętnastego roku życia.

Rozmowa Williama z BBC była bardzo emocjonalna i możemy powiedzieć, że było to bardzo smutne. Nie ma znaczenia, że ​​jest księciem, utrata matki jest trudna dla każdego. „Myślę, że kiedy jesteś bardzo młody, czujesz taki cios jak nikt inny. Czujesz, że w życiu nie będzie nic gorszego – powiedział książę William.

Ogromną zaletą księcia Williama jest to, że nie boi się wyrażać swoich uczuć. Jest znany z tego, że jest naturalnie wyraża emocje, mimo że znajduje się w określonej pozycji członka królewskiej rodziny. „Szczególnie w Wielkiej Brytanii jesteśmy bardzo zawstydzeni naszymi emocjami. Wręcz czasami musimy być nieugięci, zwłaszcza gdy nadchodzą złe czasy. Z drugiej strony powinniśmy się zrelaksować i spróbować wyrazić nasze emocje, ponieważ nie jesteśmy robotami – dodał.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

? ? The Duke and Duchess of Cambridge's children have made a rare public appearance to visit their mothers "Back to Nature" garden at the Chelsea Flower Show. Kate wanted to show George, Charlotte and Louis the display after they helped her gather sticks, twigs, moss and leaves to decorate the garden. She created the garden with landscape architects Andrée Davies and Adam White of Davies White Landscape Architects. The Duchess’ aim is to highlight the benefits the natural world can have on mental and physical well-being. (? Matt Porteous) #royalfamily #royalchildren #princewilliam #duchessofcambridge #dukeofcambridge #chelseaflowershow #chelseaflowershow2019 #katemiddleton #princelouis #princesscharlotte #princegeorge #flowers #nature #royals

Příspěvek sdílený Sky News (@skynews),

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji