Myślałam, że opryszczka to zwykła choroba skóry, ale lekarz powiedział mi tę poważną informację, o której powinieneś wiedzieć!

Każdy z nas zna opryszczkę, ospę wietrzną. Nie miałam pojęcia, że ​​te zupełnie inne choroby mają ze sobą coś wspólnego. Jest to spowodowane wirusem opryszczki! Wiele osób błędnie wierzy, że „gorączka na ustach” jest tylko oznaką osłabionej odporności lub jakiegoś wewnętrznego zapalenia i ostatecznie nic poważnego. Ale to ogromny błąd.


Ponieważ jesteśmy mało poinformowani o tym wirusie, zarażeni ludzie rzadko stosują niezbędne środki, aby zapobiec przeniesieniu go na innych. Powinni mieć własne ręczniki, sztućce, szklanki, środki higieny itp. Transfer z człowieka na człowieka jest szybki i możliwy nawet na 4 sposoby. Osobisty kontakt (bezpośredni kontakt), kontakt seksualny, przekazanie przez matkę dziecku, a nawet przez powietrze.

Na przykład ludzie, którzy mają opryszczkę na ustach, powinni zachować ostrożność, nawet jeśli chodzi o przenoszenie tego wirusa w ich własnym ciele, mogą zarazić nawet oczy.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji