Poznajcie najstarszą matkę na świecie. Jej odwaga i umiejętność nie poddawania się z niej pierwszy raz w jej życiu uczyniły matkę, którą chciala pozostać od zawsze.

Mnóstwo parom lekarze oznajmują, że są zbyt za starzy na poczęcie dziecka, owszem istnieje jedna para w Indiach, która usunęła wszystkie granice wiekowe i mając 70 lat poczęla dziecko. W ciągu czterdziesto sześcio letniego małżeństwa tych dwoje nigdy nie było w stanie począć w sposób naturalny. W takim razie skierowali się do specjalistów w sprawie leczenia płodności. Obecnie mają pięknego i zdrowego chłopczyka i cieszą się swoim szczęściem.

Daljinder Kaur, 72 lat, i jej 79letni mąż poprosili o pomoc w leczeniu płodności we wrześniu w roku 2014. „Czułam się tak pusta i samotna. Już dawno straciłam nadzieję, że kiedykolwiek zostanę matką“ przyznała Daljinder. Niebyło to proste zadanie przekonać lekarza, żeby rozpoczął leczenie, ale w końcu się zgodził. Parę lat później Daljinder urodziła zdrowego chłopczyka ważącego 4,4 kg, którego nazwali Arman. W tym momencie Daljinder została jedną z najstarszych matek na świecie. Poród przebiegł bez komplikacji, co było do pewnego stopnia dużym zaskoczeniem, następnie Daljinder była w stanie nawet karmić piersią swojego synka przez okres 3 miesięcy.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji