Rodzice pokazali zdjęcia ich córki a ludzie nazwali ją potworem, który powinien umrzeć! To pisali ludzie do rodziców

Matka powiedziała: “Mówiono nam, że lepiej byłoby od razu skończyć ciążę.”

Lekarze dokładnie nie wiedzieli, o jaki problem zdrowotny chodzi, jednak z pewnością wiedzieli, że nasza córka będzie wyraźnie cierpieć i jej opieka będzie bardzo problematyczna.

Rodzice byli w pełni zdecydowani, że zaopiekują się dzieckiem, chociaż będzie to trudne. Czuliby się jako mordercy, gdyby zabili ich dziecko w siódmym miesiącu ciąży.

Urodzona córka

Rodzice nazwali dziewczynkę Batya. Po porodzie lekarze dokładnie identyfikowali chorobę małej dziewczynki.

Dziecko cierpi na Zespół Pfeiffera oraz Zespół Antleygo Bixlera. Kombinacja tych zespołów sprawia poważne problemy a dziewczynka nigdy nie będzie mogła prowadzić normalne życie.

Mała Batya nie słyszy, nie widzi, nie potrafi oddychać bez pomocy sprzętów zdrowotnych, jej czaszka jest zdeformowana i kręgosłup jest wygięty.

Rodzice już dawno pogodzili się ze smutnym losem, który ma na nich ogromny wpływ, jednak są zdeterminowani, walczą i nie poddają się.

Dzielny ojciec nawet odszedł z pracy, ponieważ opieka o małą córkę jest bardzo czasochłonna.

Reakcja ludzi

Po opublikowaniu ich historii życiowej na sieciach społecznościowych mnóstwo osób krytykuje ich i mówi, że takie dziecko nie powinno żyć.

Niektórzy ekstremiści nawet napisali, że powinno umrzeć i jest prawdziwym potworem.

Pomimo negatywnych komentarzów rodzice uważają, że zdecydowali się dobrze i że życie ich córki może się przynajmniej trochę poprawić.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji