Rodzice wieczorem poszli sprawdzić swojego synka do pokoiku. Otworzyli drzwi i byli w szoku! Wiedzieli, że muszą z synkiem porozmawiać!

Wszysczy dobrze wiemy, że dzieci to niewinne dusze, którymi musimy się zaopiekować i nauczyć ich, żeby byli lepszymi ludźmi. To samo spotkało młodą parę, która pewnego wieczoru zrozumiała, że należy z synkiem usiąść i wytłumaczyć mu, co robi z niego lepszego człowieka. Jaki był powód?

Corey oraz jego żona Tori kupili swojemu synkowi akwarium z pięknymi światłami i złotą rybką w środku. Ich syn Everett od razu zakochał się w malutkim zwierzątku i spędzał z nim większość czasu patrząc niemal bez mrugania na szklane akwarium, żeby upewnić się, że jest czyste i Nemo, jak rybkę nazwał, ma wszystko, co potrzebuje do szczęścia.

Pewnej nocy, kiedy cała rodzina chciała pójść spać, Everett był już zmęczony z ciągłego patrzenia się do akwarium. Żeby móc spędzać czas ze swoim nowym kolegą, zdecydował się, że podniesie pokrywkę. Było to dla niego bardzo trudne, a więc dźwięk opadającej pokrywki niósł się całym domem aż do uszu jego rodziców, którzy słyszeli głośne uderzenie. Nikt nie wiedział, że Everett wyciągnął Nema z akwarium i na pytanie, czy wszystko jest w porządku, synek odpowiedział, że tak. Everett myślał, że Nemo czuje się w akwarium samotny i pragnął go uściskać.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji