Trzymała swoje dziecko na rękach i powoli odkrywała kocyk. Była zszokowana, kiedy to zobaczyła!

Ta nowa mamusia nigdy nie zapomni dnia urodzenia swojego dziecka. Spodziewała się trudnego porodu, który na szczęście odbył się bez żadnych problemów i bez żadnych komplikacji. Dzięki temu matka może być szczęśliwa i zadowolona, jak tylko to możliwe. Jak zwykle, jak najszybciej po porodzie, otrzymała dziecko. Umyte i owinięte kocem. Kiedy próbowała go odkryć, przez pewien czas była w szoku, widząc coś, czego się nie spodziewała.

Co widziała pod kocykiem?

Zaczęła przytulać swoje dziecko, z którego miała dużą radość. Cieszyła się jednak z tego, jak jest piękne, ale również z tego, że jest zdrowe i w porządku. Zaczęła go pieścić, oglądać go i w jednej chwili również odkryła kocyk, do którego było jej dziecko owinięte.

Obok niej siedział jej partner, czyli ojciec dziecka, który spodziewał się, że jego partnerka będzie zszokowana tym, co zobaczy.

Co zobaczyła pod kocykiem?

Z pewnością zaskoczyłoby to każdą kobietę. Ale partner, pozostał spokojny. Wiedział bowiem, co tam jest. Kiedy kobieta odkryła koc, zobaczyła coś, co doskonale ją zaskoczyło. To było coś, co musiała zapamiętać do końca życia. Było  to coś, co było bardzo ważne dla jej życia. Kiedy odkryła kocyk, nie był tam tylko jej potomek. Było tam coś, co przygotował jej partner. Co to było? To była całkowicie niekonwencjonalna i bardzo oryginalna prośba o rękę. Pierścionek ukryty w tyn, co najważniejsze dla kobiety i jej partnera.To był fenomenalny krok w połączeniu z ogromnymi emocjami. Pod kołdrą kobieta znalazła ukryty pierścień, który zaakceptowała.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji