Uważajcie na swoje dzieci – dwulatka umarła po tym, co bawiło się w ogrodzie. To samo może stać się komukolwiek. Jaka była przyczyna śmierci dziewczynki? 

czech :Dejte si pozor na své děti – dvouletá holčička zemřela poté, co si hrála na zahradě! Její rodiče varují ostatní. Stejná věc se může stát každému dítěti. Co bylo příčinou smrti malé dívenky?

Ta historia jest bardzo smutna – nie może być inaczej, kiedy umiera dziecko. Nawet w tej trudnej sytuacji znaleźli rodzice dość siły by uprzedzić ostatnich rodziców. To, co ich spotkało, nie życzą innym rodzicom. Więc jeśli macie dzieci, na których Wam zależy, przeczytajcie ten artykuł.

Wasze dziecko lubi się bawić w ogrodzie?

Dwulatka Kenley Ratliff z Indiany w USA lubiła się bawić w ogrodzie. Rodzice wspominają ją jako bardzo wesoła dziewczynkę. Jednak podczas zabaw w ogrodzie stało się nieszczęście. Niestety niektórym chorobom nie można uciec, nawet jeśli bardzo się staracie. Jednak warto wiedzieć, jak w takiej sytuacji się zachowywać.

Choroba małej dziewczynki

Stało się to w maju. Na zewnątrz było ciepło, a Kenley cały dzień bawiła się w ogrodzie. Wieczorem dostała gorączki. W tym momencie rodzice nie mieli pojęcia, że może to być poważna choroba, jednak zabrali ją do szpitala. Stwierdzono, że nie jest to częsta choroba, chodziło o zakażenie paciorkowcami. Leczenie rozpoczęto, ale stan dziewczynki nie poprawił się. Ręce i stopy dziewczyny były spuchnięte i pojawiła się na nich wysypka.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji