Widelce wepchnięte w glebie? Niby śmieszna bzdura, jednak okazało się, że to genialne

Niektóre pomysły związane z ogrodem są zwykłe, inne nietradycyjne, jednak są również takie, które mogą się wydawać śmieszne. To również ten przypadek, na którym widzimy widelce wepchnięte w glebie z kolcami do góry. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to coś śmiesznego, jednak praktyczność tego wynalazku zaskoczy Cię. Te widelce ułatwią Ci dbanie o ogród.

Widelce do gleby

Pierwsze, od czego możesz zacząć, są właśnie widelce wetknięte do podłogi. Do czego są potrzebne? To proste. Zapobiegają temu, żeby ktoś przechodził Ci przez ogródek. Oczywiście chodzi nam o psy lub koty. Ich wcale nie interesuje, że w ogrodzie coś rośnie. Kiedy zauważą widelce, zrozumieją, że jest ryzyko skaleczenia się, więc nie będą tam wchodzić. W tej chwili jest jasne, że znajdą inną drogę. Twoje plony będą chronione.

Przekrojony kanister

O ile masz białą farbę, będzie ona świetnym pomocnikiem, żeby stworzyć ochronę dla drobnych roślin. Chodzi o takie, które może zniszczyć silny deszcz, nadmiar wody albo nieostrożne ruchy zwierząt. Oprócz tego stworzyssz przyjemne warunki dla ich lepszego wzrostu. Wentylację zapewnisz poprzez odkręcenie nakrywki.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji