10 lat kolekcjonował kapsle od piwa i pełnił je betonem. Kiedy jego żona zobaczyła gotowe dzieło, nie powiedziała ani słowa

Ludzie mają różne hobby. Często łączy się to z tym, że ludzie coś ciekawego kolekcjonują. Może to być cokolwiek. To samo robił również mężczyzna, który przez 10 lat zbierał kapsle od piwa. Były również od kolegów, rodziny i znajomych. Po 10 latach stwierdził, że ich ilość już jest dostarczająca i zaczął tworzyć.

Rozpoczął pełnić kapsle betonem

Ciekawym wydarzeniem było to, że pewnego dnia postanowił, że kapsel będzie wypełniać betonem. Nie podzielił się z nikim tą informacją i zaczekał aż jego żony nie będzie podczas weekendu w domu i rozpoczął pracę.

Kapsle najpierw rozsegregował

Nie chodziło mu tylko o wypełnienie ich betonem, a następnie o ciekawe wykorzystanie. Chciał stworzyć coś, co zapiera dech w piersiach. I to też się udało. Również dlatego, że kapsle najpierw rozsegregował, aby wynik był naprawdę taki, jaki powinien. W rezultacie udało się stworzyć dzieło, które tchnęło każdego, kto go widział. Nie ma wątpliwości, że jest to coś wyjątkowego.

Zamiast podłogi w swoim gabinecie

W jego gabinecie był przez długi czas stary i brzydki dywan. Mężczyzna dywan zapakował i wyrzucił. Rozpoczął układanie kapsli. Nie była to łatwa praca. Każdego kapsla musiał skontrolować, ułożyć w konkretnym miejscu i miejsce wokół oczyścić. Nie było to nic prostego, ale kiedy macie wizję praca idzie szybko i sprawnie.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji