2 łyżki dziennie i pozbędziecie się tłuszczu na brzuchu! Zdrowo i szybko. 

Tycie w okolicach brzucha może być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak genetyka, zmiany hormonalne, ale również starzenie się. Nadmiar tłuszczu w okolicy brzucha zwiększa ryzyko chorób układu krążenia, cukrzycy i niektórych rodzajów nowotworów.

Jeśli chcecie pozbyć się tego tłuszczu, musicie spalać więcej kalorii niż jecie. 

  • 125 g chrzanu
  • 3 cytryny (przed użyciem umieść je w pojemniku wypełnionym wodą i octem i pozostaw na 10 minut, aby wypłukać pestycydy)
  • 3 łyżki miodu

Dużo składników może Wam pomóc spalać tłuszcz z brzucha. Zdrowa dieta i aktywny tryb życia to wielcy wrogowie tłuszczu z brzucha. A które produkty zdecydowanie nie wypuszczać podczas tej zmiany?

1. Grejpfrut

Grejpfrut ogromnie pomaga w spalaniu tłuszczu z brzucha. Ten owoc cytrusowy jest bogaty w witaminę C, która może pobudzić układ odpornościowy, zwiększyć metabolizm i rozcieńczać tłuszcze. Inne przydatne owoce bogate w witaminę C to limonki, cytryny, mandarynki i pomarańcze.

2. Produkty mleczne

Dodanie produktów mlecznych do Twego dziennego jadłospisu może również Ci pomóc. Pytasz, jak to możliwe, jeżeli sery i mleko same zawierają dużo tłuszczu? Badania pokazują, że niedobór wapnia powoduje uwalnianie kalcytriolu do organizmu, hormonu, który przechowuje tłuszcz w organizmie.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji