Ciężka praca i determinacja potrafią niemożliwe. Zerknij na metamorfozę kobiety, która w wieku 24 lat ważyła niemal 330 kg. Wyniki są niesamowite!

Amber z Oregonu przez całe swoje życie nosiła na swoim ciele masę kilogramów, które obciążały jej egzystencję. W wieku 24 lat doszła do momentu, który nie był już do zaakceptowania. Ważyła niemal 330 kg i nie potrafiła się sama sobą zaopiekować. Wróciła więc do swego rodzinnego domu do swoich rodziców, żeby jej pomogli. Wiedziała, że nie może już tak istnieć i jej koleżanka Rowdy zaczęła ją wspierać, żeby przeszła przez radykalną zmianę.

Amber odchodziła z domu tylko wtedy, kiedy potrzebowała kupić coś do jedzenia. Była całkowicie uzależniona od wózka inwalidzkiego. Jej stan psychiczny był tak samo zły jak stan fizyczny – grube fałdy na ciele należało myć długą szczotką, żeby ominąć zapalenia. Jako ostatnią szansę wybrała program telewizyjny, który pomaga podobnym ludziom wrócić do kontroli nad własnym życiem. W tamtych czasach codziennie zjadała powyżej cztery duże posiłki i wiele słodyczy. Im bardziej była nieszczęśliwa, tym bardziej jadła.

Znajdowała się w błędnym kole, nie potrafiła absolutnie nic. Jej życie seksualne z partnerem znajdowało się w martwym punkcie z powodu jej wagi. W końcu zdecydowała się pójść na operację żołądka, jednak bardzo się bała, ponieważ operacji dotyczyło mnóstwo ryzyk z powodu jej dużej wagi. Żeby móc przeprowadzić daną operację, musiała schudnąć przynajmniej 11 kg. Amber była zdeterminowana. Przeprowadziła się do Texasu, żeby mieć bliżej do swojego lekarza i zaczęła z nowym codziennym nawykiem zdrowego odżywiania.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji