Kobieta znalazła na drodze niesamowicie zmarzniętego pieska, który po lepszym spojrzeniu na niego chował okrutną prawdę o jego stanie

Kobieta z Litwy mająca na imię Audra pewnego dnia prowadziła swój samochód po drodze, na której zobaczyła coś nadzwyczajnego. Zerkła lepiej i stwierdziła, że na drodze stoi mokry pies drżący ze strachu i zimna. Natychmiast wyskoczyła ze samochodu i biegła w stronę biednego zwierzaka. Kiedy obejrzała psa bardziej szczegółowo, stwierdziła coś szokującego, co niesamowicie zdenerwowało ją.

Na szyi miał przymocowany ciężki metalowy przedmiot, który prawdopodobnie przedstawiał prowizorycznie wykonaną kotwicę. “Było oczywiste, że ktoś celowo rzucił go do rzeki z celem utopić go,” powiedziała Audra. Piesek widocznie bał się i drżał z zimna. W jakiś tajemniczy sposób udało mu się ucieć przed losem i przedostać się na bezpieczny ląd.

“To prawdziwy wojownik,” twierdzi Audra, która po prostu za żadną cenę nie potrafi zrozumieć, jak ktoś może być tak okrutny, żeby próbował zabić psa i do tego jeszcze takim sposobem.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji