Co mówi o Tobie Twoja dłoń? Popatrz na długość palców i ich ustawienie. Wiesz, któremu z obrazków odpowiada Twoja dłoń? Jeśli tak, możecie stwierdzić o sobie dużo ciekawych rzeczy. Są prawdziwe?

czech : Co o vás řekne vaše ruka? Podívejte se délku vašich prstů a jejich postavení. Víte, kterému z daných obrázků vaše prsty odpovídají? Pokud ano, můžete se o sobě dozvědět celou řadu zajímavých věcí. Jsou pravdivé?

W dzisiejszych czasach ideał piękności łączy się z idealnym ciałem, szczególnie jego proporcjami i kształtem. Kształt ciała jednak może powiedzieć nam dużo więcej ciekawych informacji na przykład o naszym charakterze. Dużo informacji możemy stwierdzić właśnie z dłoni.

Dlaczego warto zwracać uwagę na palce?

Decydującym czynnikiem jest nie tylko kształt i długość palców, ale także wielkość dłoni lub szerokość stawów. Dzisiaj skupimy się na palcach naszej ręki. Istnieją badania potwierdzające związek między długością palca a naszą osobowością.  Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o sobie? Więc spójrz na lewą rękę, porównaj ją z naszymi trzema zdjęciami i wybierz tę, która najbardziej przypomina twoją dłoń i długość palca.

Obrazek nr 1

Jeśli jest Twój środkowy palec krótszy niż palec obrączkowy, jesteś bardzo charyzmatyczną i atrakcyjną osobą. Twoje otoczenie lubi cię za twoją komunikatywność, determinację i optymizm. Nigdy się nie poddajesz, wręcz przeciwnie, próbujesz znaleźć inne rozwiązanie. Te cechy są powodem sukcesu w twoim życiu.

Obrazek nr 2

Jeśli należysz do osób, których palec środkowy jest dłuższy niż palec obrączkowy, uwierz, że jesteś osobą samowystarczalną i silno wierzysz w siebie. Uważnie rozważasz każdą decyzję, którą musisz podjąć w swoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Nie lubisz pochopnych wniosków lub spontanicznych decyzji.

Obrazek nr 3

Jeśli oba palce masz tak samo długie, należysz do osób łaskawych, wyrównanych i pieczołowitych. W swoim życiu starasz się dogadać ze wszystkimi, aby uniknąć potencjalnych sytuacji konfliktowych, które mogą się zdarzyć. Zawsze starasz się pomóc swojemu otoczeniu, a jako przyjaciel i partner życiowy jesteś niezawodny i bardzo wierny.Wejdź do dyskusji