Czy czuwa nad Tobą Anioł Stróż? Według tych znaków na pewno to poznasz!

Czasami o kimś mówimy, że czuwa nad nim Anioł Stróż, czyli istota pochodząca z świata duchowego (nadprzyrodzonego), i której zadaniem jest chronić nas. Niektóre osoby wierzą, że aniołowie stróżowie pomagają im znaleźć odpowiednią drogę w życiu, towarzyszą im w każdej chwili i generują pewne fale z frekwencją, którą nie można normalnie odczuwać.

Co o tym myślisz ty? Czy czuwa nad Tobą Anioł Stróż albo należysz do osób, które uważają, że to zupełna bzdura? Mamy dla Ciebie kilka znaków, dzięki którym z pewnością poznasz, czy akurat Ciebie chroni Anioł Stróż.

Anioł Stróż wysyła sygnały, których nie od razu zauważysz

Ten, kto wierzy w nieziemskie istoty, do których należy również Anioł Stróż, jest przekonany o tym, że ich obecność oraz starania skontaktować się z nami nie musimy od razu zauważyć. Według takich osób aniołowie starają się nam dać pewne sygnały, za pośrednictem których pokazują nam, że są blisko nas, chronią i lubią nas. Chodźmy więc razem zerknąć na znaki, za pomocą których aniołowie stróżowie podpowiadają nam, że są blisko nas.

Znak pierwszy: muzyka

Pierwszym znakiem może być muzyka, która może mieć formę dzwonów anielskich albo może Ci przypominać dźwięki jakiegoś pięknego instrumentu, którego nazwę nie potrafisz określić. Chodzi o chwile, kiedy nagle słyszysz przyjemne tony, chociaż w ogóle nie wiesz, skąd one przychodzą.

Znak drugi: promyk światła

Dalszym znakiem, za pomocą którego Anioł Stróż stara pokazać Ci, że w określonej chwili jest obok Ciebie, to promyk światła. Nawet w takim przypadku chodzi o źródło światła, które nie potrafisz wytłumaczyć albo pewne kolorowe promyki, które nagle gdzieś zauważysz, jednak nie wiesz, skąd one przychodzą, nie znasz ich pochodzenie. To chwile, kiedy jest w Twoim otoczeniu.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji