Czy masz w domu stare pudełko na buty? Nie musisz go wyrzucać. Przyjrzyj się praktycznym i ciekawym pomysłom na ich wykorzystanie. Po przeczytaniu pewnie też spróbujesz! 

Kiedy kupujesz nowe buty, to w większości przypadków dostajesz je w pudełku. W tym momencie się pewnie zastanawiasz, co z tym zrobić? Sprawdź te wspaniałe wskazówki i pomysły, jak można wykorzystać coś tak zwykłego jak pudełko na buty.

Oryginalne półki

Czy półki koniecznie muszą być wykonane z drewna? Wcale nie! Pudełka na buty wykonane są ze stosunkowo twardego papieru, więc można tego wykorzystać. Możesz pokolorować je różnymi kolorami, a następnie powiesić je na ścianie. Potem już zależy tylko od ciebie co w nich umieścisz. Pewne jest to, że wyglądają świetnie.

Stylowa walizka

Następną ciekawą poradą to możliwość stworzenia wyjątkowej i stylowej walizki. Chodzi o pomalowanie pudełka, a następnie stworzenie efektu drewna. Do tego wystarczy Ci połączenie czerni i bieli. Jeśli będziesz chciał walizkę jeszcze udoskonalić, nie zapomnij o tkaninie na podszewkę oraz kawałku paska, który posłuży jako uchwyt.

Komoda

Jak widać, twoje pudełka po butach przydaje się także w produkcji komody. Proces produkcji nie jest skomplikowany, ponieważ w tym wypadku wystarczy ponownie pomalować pudełko jakimś kolorem, ale wystarczy też papier do pakowania. Następnie wystarczy już tylko stworzyć konstrukcję, w której później umieścisz poszczególne szuflady. Świetny pomysł, który przyciąga wzrok.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji