Niesamowita historia porzuconej dziewczynki. Co zrobiła jej matka? Zostawiła ją samą w pustym domu. To lecz nie koniec historii. Kobieta wróciła do mieszkania po dziesięciu latach. Czy znalazła tam swoją córkę?

Ta niesamowita historia miała miejsce w rosyjskim mieście Jarosław. Pewnego dnia mieszkaniec tego małego miasteczka usłyszał z pobliskiego opuszczonego domu płacz dziecka, lecz nie zwracał na to uwagi. Następnego dnia ponownie usłyszał płacz dziecka, więc postanowił odwiedzić pobliski dom. To, co znalazł, go zszokowało. Znalazł dziecko, które skulony na ziemi trząsł się z zimna. Jego matka najwyraźniej go porzuciła. Tym dzieckiem była Liza Verbitskaya i jej rodziców nie można była znaleźć.

Matka zastępcza

Dziecko zostało natychmiast poddane opiece medycznej i powoli odzyskało zdrowie. W szpitalu zaraz w pokoju obok znajdowała się kobieta, która opiekowała się swoim synem, lecz przejęła się sytuacją Lizy i codziennie chodziła ją odwiedzać i uspakajać. Lecz pewnego została zszokowana !

Kiedy chciała jak zwykle odwiedzić Lizę, nie znalazła jej w swoim pokoju. Pielęgniarka powiedziała jej, że Lizie się poprawiło i została przeniesiona do sierocińca. Kobieta nie zwlekała ani chwili i natychmiast postanowiła, że spróbuje adoptować małą Lizę, którą tak bardzo kochała.Cały proces adopcyjny trwał bardzo długo, lecz w końcu się udało. Początki nie były łatwe. Dziecko nadal miało problemy zdrowotne i wymagało bardzo intensywnej opieki. Dzielna kobieta starała się robić wszystko co było w jej mocy.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji