Czy wiesz, że istnieją domy, które kosztują mniej niż 4 000 złotych? Jak wyglądają? Chodzi o całkowicie unikalne budynki z zamontowanym ramem. Można mieszkać tanio

Ten, kto chce sobie spełnić swoje marzenie o własnym mieszkaniu, zazwyczaj musi sięgnąć głęboko do kieszeni po dużą ilość pieniędzy. Może chodzić nawet o kilka milionów. Natomiast z drugiej strony jest też coś unikalnego. Wyjątkowa konstrukcja domu, który kosztuje mniej niż 1 000 dolarów. Chodzi więc o kwotę około 3 600 złotych. Czy chodzi o bliską przyszłość albo o coś, o czym szybko się zapomni.

Zerknij, co oferuje innowacyjna firma Arched Cabins

Dziś budujemy domy albo z klasycznych materiałów albo z drewna. Następnie mamy tutaj również coś wyjątkowego. Firma Arched Cabins, która przychodzi z unikalną konstrukcją, która wykorzystuje nawet kilka ramów, potrafi zrobić pierwszy stan surowy, który później wystarczy już łatwiej dokończyć. Kto nie wierzy, może się sam przekonać, jak budowa wygląda, co udowadnia, jak bardzo jest prosta.

Jak dom wygląda i co może zaoferować? Parametry są bardzo dobre

Nawet więcej, niż przewidujesz. Jeżeli chodzi o rozmiary, podstawowy wariant ma powierzchnię 8×8 metrów. To więcej niż mnóstwo dziś już zwykłych mieszkań. Jeżeli chodzi o ich podział, nie ma problemu, żeby wykorzystać poszczególne pomieszczenia o rozmiarze około 7 metrów kwadratowych. Jednak to jeszcze nie koniec, ponieważ taki dom ma od razu 2 piętra, a więc całkowicie zaoferuje powierzchnię 75 metrów kwadratowych. To powierzchnia, z której większość osób będzie na pewno zadowolona.

Gdzie można dom zbudować? Właściwie gdziekolwiek

Kiedy zerkniemy na podstawy dla klasycznych ceglanych lub drewnianych budynków, potrzebna jest minimalna płyta główna. Nic takiego tutaj nie jest konieczne. Wystarczy równina i podstawowa konstrukcja, która zapewni i zaoferuje opcję wystarczającej izolacji od ziemi. Ten koncept budowy jest równocześnie ciekawy z tego powodu, że od razu można uzyskać świetny taras. A co dopiero cena?

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji