Ile masz linii na nadgarstku? Jeśli masz 2 lub 3, powinieneś wiedzieć o sobie to!

Nasze ciała są niesamowitymi mechanizmami, których funkcjonowanie jest dla nas tajemnicą w niektórych sprawach. Zawsze mówi nam, że coś jest nie tak z nami lub coś, na co powinniśmy zwrócić większą uwagę. Ma dla nas wiele wiadomości, musimy po prostu dobrze słuchać i zwracać na nie uwagę. Jeśli dobrze rozumiesz swoje ciało, możesz się wiele nauczyć o sobie.

Czy kiedykolwiek zauważyłeś swoje linie nadgarstka? Mówią o nas o wiele więcej niż myślisz. Nazywane są bransoletkami.

Każda bransoletka ma swoje własne, charakterystyczne znaczenie. W przeszłości ludzie wierzyli, że mając tylko jedną linię na nadgarstku, człowiek żyje tylko przez około 28 lat. Jeśli masz dwie linie, będziesz żył przez 56 lat. Jeśli znajdziesz trzy bransoletki, dożyjesz 84 lat, a jeśli znajdziesz cztery, będziesz miał szczęście żyć dłużej niż 85 lat.

Znaczenie pierwszej bransoletki

Pierwsza bransoletka jest najważniejsza. Jest to bransoletka życia, a jej kształt ujawnia wiele na temat naszego zdrowia i możliwych problemów zdrowotnych. Jeśli Twoja linia jest stosunkowo prosta i nieprzerwana, możesz cieszyć się długim i szczęśliwym życiem.

U kobiet, jeśli linia jest złamana i zakrzywiona w górę w kierunku dłoni, mogą wystąpić problemy z narządami płciowymi i ciąża. U mężczyzn jest to nie tylko problem z płodnością, ale też prostata.

Znaczenie drugiej bransoletki

Twoja druga bransoletka pozwoli ci spojrzeć na swoją przyszłość w bogactwie i dobrobycie. Jeśli Twoja linia jest nienaruszona, możesz liczyć na udane i beztroskie życie finansowe. Jeśli bransoletka jest nieokreślona i przerywana, może nie oznaczać, że żyjesz w biedzie, ale trudniej będzie ci osiągnąć sukces i stabilność w tej sferze.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji