Jeden z najmniejszych, wyjątkowych szwedzkich domów, który zaskoczy Cię swoją praktycznością oraz przytulnością

Ktoś marzy o ogromnym domie, ktoś inny dałby cokolwiek, żeby mieć swój mały domek. Małe domki to ostatnio hit. Dobrze się utrzymują, ich zakup jest o wiele tańszy a eksplotacja też. Są oszczędne do środowiska naturalnego. Po prostu bez zbędnych rzeczy, jednak to nawet nie jest możliwe w tak małym domku. Chodźmy dziś razem zerknąć na jeden taki mały domek.

Podobno wnętrzne jest tym najważniejszym. Jednak ten domek wygląda dobrze również na zewnątrz. To, co znajdziesz w środku, będziesz bardzo lubić. Ten słodki mały domek w Nacka w Szwecji ma rozmiary kawalerki lub malutkiego mieszkania jednopokojowego z kuchenką. Na 22 metrach kwadratowych – jednym z najmniejszych szwedzkich domów znajdziesz wszystko, co do komfortowego mieszkania trzeba. Interior jest bardzo nowoczesny, ma mnóstwo dziennego światła, które zapewnione jest dużą ilością okien i szklanymi drzwiami. Obecne są również wysokie sufity, które też są ogromną zaletą.

Piękna i przestronna kuchnia z widokiem do przyrody oraz mnóstwo naturalnego (dziennego) światła zawiera również wbudowane piętro – łóżko loftowe. To właśnie zaleta małych mieszkań i domów, kiedy mają wysokie sufity.

Pod loftowym łóżkiem znajduje się również wygodna sofa, dla chwil odpoczynku. Kuchnia jest nowoczesna, przestronna i czysta. Po prostu świetna. Jedna większa przestrzeń rozdzielona na zony.

Oczywiście jest również łazienka z toaletą. W łazience jest miejsce na pralkę i suszarkę, czyli wszystko dla wygodnego i spokojnego życia.

Do małego domku należy również zewnętrzny taras do siedzenia, tylko dla ciebie, rodziny lub przyjaciół. Widok do przyrodzy jest niesamowity, prawda? Podobałby Ci się taki mały umeblowany dom? Nam na pewno.Wejdź do dyskusji