Kobieta zbierała szyszki przez cały sezon, sąsiedzi nie wiedzieli dlaczego. Później sama wytworzyła coś, co również będziecie chcieli!

W przeszłości ludzie zbierali szyszki z różnych powodów, między innymi na podpałkę, ale też do tworzenia naturalnych dekoracji. Dziś kiedy już rzadko możemy spotkać takie dekoracje, wolimy te sztucznie wytworzone, są dekoracje naturalne prawdziwym skarbem.

Popatrzcie co tworzy się już kilka lat pod rękoma tej zdolnej kobiety, która przez cały rok zbiera szyszki. Jej wytwory są tak wspaniałe, że ludzie kupują ich dużymi ilościami i inspirują się. W końcu zrobienie czegoś fajnego z szyszek wcale nie jest trudne. Czy chcielibyście coś wytworzyć sami dla siebie?

Dekoracja z szyszek

Pomysłowa dekoracja stołu ożywi twoją rodzinna uroczystość jak nic innego. Nic nie pasuje do kwiatów bardziej niż naturalna doniczka. Podobne doniczki kupują ludzie każdy dzień, teraz możesz wytworzyć je sam. Wystarczy silny klej, ładne szyszki i plastikowa doniczka. Czasochłonna dekoracja, przy której trzeba całą szyszkę porozkładać. Szukacie praktycznego, ale zarówno ładnego koszyka? Wystarczy kilka desek, szyszek, parę gałązek drzewka iglastego i gotowe ! Dekoracja ogrodowa wytworzona z naturalnych materiałów. Użyto część pnia, kamienie i szyszki. Miłośnicy suszonych kwiatów na pewno docenią taki bukiet. Kwiaty można zrobić naprawdę ze wszystkiego. Nawet z szyszek ! Masywna dekoracja jest bardziej odpowiednia dla większej komody w pokoju gościnnym lub na stole w jadalni. Tak czy inaczej, pokój będzie wyglądał bardziej przytulnie.

Aktualnie popularny styl vintage cieszy się popularnością nawet wśród dekoratorów z szyszkami. Kolejna doniczka, która was zaciekawi. Nawet kwiaty ślubne mogą być oryginalne. Ta panna młoda zamówiła taki bukiet. Ciekawe połączenie elementów zieleni i brązu. Naturalne odcienie kolorów zapewnią ciepło nawet w najzimniejszym pokoju. W tym przypadku nie zabrakło kreatywności i wyobraźni. Zobacz, jak piękne mogą być postacie na torcie weselnym. W porównaniu ze sztucznymi lalkami ten pomysł jest naprawdę świetny. Szyszki pokolorujemy i włożymy do odpowiedniego pojemnika.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji