Kreatywne pomysły, jak wykorzystać puste rolki papieru toaletowego. Ułatwią Ci odkurzanie i nawet pielęgnację włosów

Może taką radę otrzymasz po raz pierwszy, lecz warto z niej skorzystać – nigdy nie wyrzucaj puste rolki od papieru toaletowego. Dlaczego? Z powodu wszystkich rzeczy, które możesz z nich wyprodukować. Czy wiesz, że przykładowo mogą Ci pomóc z odkurzaniem? Albo z grillowaniem? Wszystko pokażemy Ci.

Uchwyt do komórki

Nie musisz zbytecznie wydawać pieniądze za kosztowne uchwyty komórek. Jedyne, co musisz zrobić, to stworzyć swój własny. Wytnij do rolki od papieru toaletowego dziurkę i przymocuj do niej kolorowe szpilki jako nóżki. Fantazja nie ma granic.

Karmienie dla ptaków

Świetny pomysł! Oklej rolkę od papieru toaletowego karmieniem dla ptaków i zawieś ją na gałęź. Pamiętaj, że potrzebujesz coś, na czym karmienie dla ptaków będzie trzymać. Masło orzeszkowe będą ptaszki uwielbiać.

Rura od odkurzacza

Czasami trudno przedostać się z odkurzaczem do każdego rogu w domu. Następnym razem, w takiej sytuacji, przedłuż rurę od odkurzacza za pomocą rolki od papieru toaletowego. Działa to doskonale!

Zapalniczki do grilla

Rolki papieru toaletowego to doskonałe zapalniczki do rozpoczęcia grillowania. Włóż do nich papier lub suchy kawałek bawełny i zapal ich. Chodzi o ekologiczny sposób, jak rozpocząć grillowanie.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji