Ojciec dla swojej córki w dzień jej ślubu przygotował wzruszającą chwilę, o której nikt z gości nie zapomni. Wszyscy ze zdumienia popłakali się

Ciekawa chwila, która przytrafi się w relacji pomiędzy ojcem i córką, to zdecydowanie ślub. Tatusiowie są szczególnie ważni na takim wydarzeniu, ponieważ prowadzą swoją córkę do ołtarza, wręczają jej rękę panu młodemu i oczywiście nie możemy zapomnieć o pierwszym tańcu ojca i córki. Wówczas kiedy większość ślubów jest pełna emocjonalnych chwil, w przypadku ślubu Nicole Cortez było całkowicie inaczej. Dzięki jej tatusiowi oraz specjalnemu podarunku, który wziął ze sobą, zrobił niespodziankę córce, lecz również wszystkim gościom.

Panna młoda jest głuchoniema, lecz w rzeczywistości jest tłumaczem języka migowego. Kiedy ojciec dowiedział się o zaręczynach, od razu wiedział, jaki doskonały podarunek w dzień ślubu dać swojej córce. Przez cały rok uczył się tekst piosenki “I loved her first”. Z reakcji Nicole jest oczywiste, że coś takiego absolutnie nie oczekiwała, taki podarunek jest naprawdę wyjątkowy. Jej ojciec zmienił jej dzień ślubu w dzień, o którym nigdy nie zapomni i niesamowicie wzruszył ją oraz wszystkich gości na ślubie. Niesamowita chwila!

Zerknij na wideo i patrz uważnie na każdą sekundę. Naprawdę warto obejrzeć!Wejdź do dyskusji