Smutny obraz tego, jak wierny koń stracił swego najlepszego przyjaciela. W trakcie pogrzebu koń zrobił coś, z powodu czego wszyscy byli w szoku

Pomiędzy zwierzętami i ludźmi istnieją silne związki, które najbardziej widoczne są wtedy, kiedy pojawi się jakaś tragedia. Dla konia mającego na imię Sereno skończył się cały świat, kiedy stracił swego najlepszego przyjaciela Wagnera, 34-letniego cowboya z Paraguaya, który zmarł podczas wypadku samochodowego w Brazylii.

Na pogrzebu było wiele ludzi, którzy opłakiwali tragiczną stratę takiej osobowości, jaką był Wagner. Owszem wszyscy byli w szoku, kiedy widzieli reakcję kochanego konia Serena. Wagner i Sereno mieli bardzo silny związek, pracowali razem na rodeo niemal dziesięć lat. “Dawał Serenowi mnóstwo miłości, pasji i wiele dla niego poświęcił”, powiedział brat Wagnera Wando.

Kiedy Wando stracił swego brata, bardzo mu zależało na tym, żeby Sereno uczestniczył na jego pogrzebie. Sereno prowadził kondukt pogrzebowy. W chwili, kiedy trumna zbliżyła się do niego, koń zrobił coś, z czego wszyscy zostali w szoku. “Kiedy na początku pogrzebu wyniosli trumnę, słyszeli dźwięk, jak gdyby Sereno zaczął płakać, jak gdyby wiedział, że Wagner już nigdy nie wróci. Płakał i kopytami walił o ziemię. Był to bardzo smutny widok”, powiedział rodzinny przyjaciel Francielio.

O ile zaciekawiła Cię ta historia tak jak nas, subskrybuj dany artykuł z przyjaciółmi i podziel się o ten niesamowicie silny związek pomiędzy zwierzęciem i człowiekiem.Wejdź do dyskusji