Spryskała swoją kanapę zwykłą wódką. Zobacz, co się stało po 5 minutach!

Do dziś istnieje przekonanie, że wódka jest nieodłączną częścią rosyjskiej kultury. Ale tylko najlepiej przystosowane do życia gospodynie wiedzą, że wódka jest doskonałą pomocą domową. I wierzcie, że nie chodzi tutaj o napicie się przed sprzątaniem, żeby lepiej poszło.

Żelazny zamiennik/rezerwa

Gdy zabraknie detergentów, zawsze dobrze, jeśli w szafce znajduje się czysta, niearomatyzowana wódka. Oprócz picia służy również do łagodzenia napięcia mięśniowego, kiedy dobrze jest nakładać nią nasączone obkłady na obolałe miejsca. Ponadto jest doskonała nawet po ukłuciu owadami, no i jest niezbędnym asystentem w różnych czynnościach domowych.

Usuwa zapach papierosów

Czy nie miałeś serca, żeby wygnać palących gości na balkon? Nie rozpaczaj, zapach papierosów w mieszkaniu lub w tapicerce nie pozostanie długo, jeśli wiesz, jak go usunąć. Wymieszaj wódkę z czystą wodą 1: 1 i wlej mieszaninę do butelki z rozpylaczem. Spryskaj pokój i równomiernie spryskaj plamy na tapicerce, siedzeniach lub zasłonach w większych ilościach. Zapach szybko odparuje i pozostanie tylko czyste powietrze.

Czyści szkło

Jeśli zabraknie ci środków do mycia okien, użyj roztworu wódki i wody 2: 1 . Doskonale czyści okulary, lustra, okna, okulary. Będziesz zaskoczona, że będą świecić jeszcze bardziej, niż gdyby zostały oczyszczone produktami ze sklepów.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Agata Chromcová jest doświadczoną redaktorką, specjalizującą się w marketingu cyfrowym i opracowywaniu własnych rozwiąza... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji