Ojciec zdążył jeszcze ostatni raz pocałować córkę przed ostatnim pożegnaniem. Niestety jej śmierć jest jeszcze smutniejsza, ponieważ stwierdzono, kto jest winowajcą tragicznego wydarzenia

Wówczas kiedy większość z nas przewiduje, że przemoc wobec dziecka jest przede wszystkim problemem pojawiającym się pomiędzy dzieckiem i ojcem, istnieją również matki, które swoje dzieci bezwarunkowo nie kochają i potrafią swoje dzieci skrzywdzić fizycznie lecz również psychicznie.

Kiedy dwaj ludzie zdecydują się, że nie chcą już być parą, lecz mają wspólne dzieci, najważniejszymi interesami są najmłodsi. Owszem ten okropny przypadek podkreśla, co może się przytrafić, kiedy jest całkowicie inaczej.

Senad oraz jego żona Sanda zdecydowali się żyć osobno. Kiedy Sanda przeprowadziła się do swego nowego partnera, który miał już własne dzieci, zdecydowali się połączyć swoje rodziny i mieszkać razem. Arina, Senad oraz trzecia córka Sandy chcieli żyć ze swoją matką, lecz pewnego dnia, kiedy dzieci odwiedziły swego ojca, mężczyzna zauważył dziwaczne sińce na drobnych ciałach swoich dzieci. Jednak usługi socjalne nie znalazły żadne wątpliwości, owszem kiedy Arina miała dalsze poranienia, policja stwierdziła, że to, co mówi matka, to nie to samo, o czym mówi córka.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji