Kształt twoich paznokci mówi więcej niż myślisz! Odkryj swoje ukryte tajemnice i mocne strony

Niewielu zastanawiało się, jaki jest kształt ich paznokci, nie mówiąc już o tym, że może to wiele o nich powiedzieć. Czy wiesz, że  wygląd i kształt paznokci bardzo dobrze pokazuje Twoją osobowość?

Jesteś ciekawy? Nie zwlekajmy i powiedzmy sobie, co oznacza kształt twoich paznokci i co mówi o tobie.

Szeroki i płaski

Jeśli masz szerokie i płaskie paznokcie, jesteś wśród ludzi znanych ze swojej szczerości. Próbujesz zawdzięczyć się wszystkim, ale nie zawsze warto. Mówisz ludziom prawdę, a czasami kosztuje cię to dużo, ponieważ wypuszczasz coś z ust, czego inni nie chcą słyszeć. Jesteś ambitny/a i dokładnie wiesz, czego chcesz od swojego życia. I to też osiągniesz.

Migdałowy

Jeśli masz paznokcie w kształcie migdałów, jesteś miły/a, dobroduszny/a i uczciwy/a, to są cechy, które twoje otoczenie docenia. Jeśli to konieczne, poświęcasz się dla ludzi, którzy są blisko ciebie. Podajesz pomocną dłoń natychmiast i bez zastanowienia, gdy ktoś tego potrzebuje. Łatwo radzisz sobie z sytuacjami kryzysowymi.

Długi i prostokątny

Osoby o długich i prostokątnych paznokciach to te, które są bardzo kreatywne. Twoja wyobraźnia nigdy nie śpi, jesteś bardzo otwarty/a i sprawiasz, że ludzie w twojej bliskości czują się komfortowo. Jesteś romantyczny/a i jednocześnie bardzo żywy/a.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji