Macie pasożyta w swoim ciele? To jest lista 11 symptomów, które wskazują na to, że tak naprawdę może być. Spójrzcie na znaki tego, że w Waszym ciele może ktoś być.

Zakażenia pasożytnicze są znane głównie ze świata zwierząt, gdzie nie brakuje pasożytów. Ale to nie znaczy, że nie zaatakują ludzi. Człowiek też może mieć pasożyta w swoim ciele. Możliwa lista jest dość bogata. Stosunkowo dużą komplikacją jest to, że wiele osób nawet o tym nie wie. Mogą je mieć przez miesiące, a nawet lata. I nic z tym nie robią, ponieważ nie mogą powiązać objawów z groźbą infekcji pasożytniczej. Spójrz na listę objawów, które mogą wskazywać, że masz nieproszonego gościa w swoim ciele. Im więcej u ciebie się ich pojawi, tym bardziej prawdopodobne jest, że w twoim ciele jest ktoś, kto nie powinien tam być.

Zapalenie drożdżakowe

Jeśli się pojawi, poszukujemy dużo różnych zewnętrznych przyczyn, zamiast tej przyczyny, że problem mógł by być dokładnie w nim. Faktem jest, że kiedy zapalenie drożdżakowe pojawia się prawidłowo bez wyraźnego powodu, problem jest w pasożytach.

Utrata apetytu

Czy zawsze uwielbiałeś jedzenie, czy zawsze go szukałeś wszędzie, gdzie tylko byłeś, ale nagle stało się, że Twój apetyt zniknął? Nawet tutaj może być tak, że w Twoim ciele jest nieproszony gość. Zastanów się, czy jesz tak dużo i różnorodnie, jak w przeszłości.

Bóle głowy

Z niczego nic pojawia się u Was ból głowy, który jest długotrwały, ale również krótkotrwały? Często jego przyczyna nie pochodzi z zewnątrz, ale za ból głowy mogą być odpowiedzialne wpływy wewnętrzne. W szczególności chodzi właśnie o pasożyta.

Uczucie zimna

Czy wciąż jest Ci zimno, nawet w letnie dni? Jeśli ten stan jest trwały, może to wskazywać na słabe krążenie krwi. Z drugiej strony, jeśli jest to stan, który pojawił się całkiem niedawno, może być powodem, dla którego pasożyt osiedlił się w twoim ciele.

Duże zmęczenie

Nie chce Wam się niczego robić, czujecie się zmęczeni i nie macie na nic energii? Jeśli nie jest to spowodowane całkowitym wyczerpaniem i ciężką pracą, to jest to szczególnie dlatego że, energia jest Wam pobierana przez pasożyta, znajdującego się w Waszym ciele.

Problemy z humorem/nastrojem

Jesteście zirytowani, popadacie w depresję lub macie problemy z lękiem lub pojawiają się u Was drażliwe reakcje? To wszystko są problemy związane z nastrojem, które mogą być związanie zarówno z Twoim życiem, ale również tym, że w Twoim ciele jest ktoś, kto nie ma tam czego robić.

Krwawiące dziąsła

Nic przez długi czas się nie działo, badania lekarskie poszły dobrze, ale dziąsła nagle zaczęły krwawić? Jeśli tak jest, to głównie dlatego, że możesz mieć infekcję pasożytniczą w swoim ciele, która powoduje krwawienie. I pojawia się w okolicy dziąseł.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji