Matka wzięła synka na ręce. W danej chwili zwinęła się jego koszulka i ludzie w sklepie widzieli część jego brzuszka. W tej chwili przestraszyli się i nie potrafili zrozumieć, jak coś takiego może być możliwe. Jakie były ich reakcje?

Żyjemy w czasach, kiedy każdy interesuje się sobą. Empatia to coś, co mnóstwo ludzi w ogóle nie zna. Związana jest z tym rzeczywistość, że o ile ktoś jest inny, ludzie nie potrafią nie zwracać na to uwagi. Czy chodzi o dorosłych, czy o dzieci. To samo doświadczyła również mama z synem.

Jej dziecko jest poważnie chore

Zdrowie w życiu każdego z nas jest najważniejsze. O ile jesteśmy zdrowi, jesteśmy szczęśliwi. O ile nie, musimy walczyć. Oto historia Dallas Lynn oraz jej synka Jamesa. Cierpi na poważne zachorowanie, które nie można wyleczyć. Ma chorobę Hirschprungova. Chodzi o zachorowanie dotyczące komórek nerwowych oraz jelit. Prosto powiedziane, choroba może za to, że jelita nie potrafią normalnie wydalać a jelita muszą prowadzić do specjalnych woreczków, do których przechodzi jedzenie opracowane w żołądku i następnie w częściach strzew.

Reakcje otoczenia są szokujące

Dallas Lynn była z synkiem Jamesem w sklepie. Na pierwszy rzut oka nikt nie zauważył, że dziecko jest chore i ma problemy z układem pokarmowym. Zmiana pojawiła się w chwili, kiedy mamusia wzięła go na ręce. W tej chwili koszulka zwinęła się i widoczny był jego brzuszek, na którym przymocowane są woreczki. Zauważyła to starsza kobieta i od razu zakrzyczała: “Fuuu, co to w ogóle jest? To dziecko jest obrzydliwe! Nie mogę na to patrzeć.”

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji