Jak wybielić ścierki kuchenne? O ile nawet po wypraniu ciągle jest na nich brud, nie musisz ich odrazu wyrzucać i kupować nowe. Wybiel ich ponownie za pomocą sprawdzonego triku. To szybkie i proste. Co potrzebujesz?

Czego nie może Ci w kuchni zabraknąć? Ktoś powie, że to produkty spożywcze, kto inny garnki oraz dalsze sprzęty kuchenne. Jednak w rzeczywistości potrzebne Ci są najbardziej ścierki kuchenne. Za pomocą nich chwycisz gorący garnek, zetrzesz nieporządek albo otrzesz ręce. Jednak to ma szybko wpływ na to, jak wyglądają. Czy chcesz ich wygląd ulepszyć?

Co potrzebujesz?

Nie musisz się bać, że poszczególne rzeczy albo postępowania są zbyt skomplikowane. Jest zupełnie inaczej. Musimy powiedzieć, że wszystko jest bardzo proste, dowodem jest lista rzeczy, które będziesz potrzebować.

  • 2 łyżki oleju
  • 2 łyżki  wybielacza
  • 5 łyżek proszku do pieczenia

Stwórz wyjątkową mieszankę przeznaczoną do prania

Podstawą jest zrobienie mieszanki do prania oraz wybielania, która naprawdę dobrze działa. Jak to zrobić? Podstawa to garniec z wodą, którą następnie ugotujesz. Kiedy woda gotuje się, do garnku dodasz zwykły olej słonecznikowy albo jakiś roślinny. Potem dodasz pozostałe składniki, w formie wybielacza oraz proszku do prania. Wszystko dokładnie rozmieszaj.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji