Mężczyzna na łożu śmierci mocno trzymał dłoń swojej żony. Obecna była również ich córka, która zauważyła jedną rzecz, która niesamowicie zaskoczyła ją. W jakim kierunku prowadził jej wzrok? Będziesz w szoku

Historie wielkich miłości zasłużą na podziw. Oto jedna z nich. W rolach głównych Floyd oraz Violet. Para, która razem wytrzymała niesamowitych 67 lat. Ich historia zaczęła już w szkole podstawowej i wytrzymała jeszcze dalsze lata. Jak wynika już z samego nagłówka artykułu, można właściwie powiedzieć, że ich miłość wytrzymała aż do śmierci.

Miłość pokonała nawet walkę

Wyjątkowe w ich historii jest również to, że ich miłość pokonała nawet 2 Wojnę Światową, gdzie Floyd został zwerbowany. Związek wytrzymał na odległość, za pośrednictwem listów. Po powrocie pobrali się i założyli rodzinę. Razem mieli 3 dzieci i żyli szczęśliwie na mniejsze farmie, której regularnie poświęcali czas. Widzieli w niej również sens swojego życia.

Starość i problemy zdrowotne

Jak zazwyczaj bywa, starość związana jest z mnóstwem problemów zdrowotnych. Te nie omijały nawet tą parę. Mianowicie chodziło o Violet, która cierpiała na demencję. Mąż oczywiście zachowywał się odpowiednio i był dla niej ogromnym wsparciem. Później zdecydował się, że będzie jej lepiej w jakościowym domie opieki.

Później również Floyd zaczął mieć problemy zdrowotne, chodziło o nerki. Lekarze niestety stwierdzili, że zachorowanie szybko się rozwija i należy rozumieć, że długo już tutaj nie będzie.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji