Mężczyzna szedł do piwnicy po ziemniaki. Długo nie wracał, więc ruszył za nim jego syn i później również jego żona. Ani jeden z piwnicy nie wrócił. Wszyscy 3 zmarli. Co im się przytrafiło? To szokujące.

Kiedy zastanowimy się nad tym, gdzie większość ludzi przechowuje ziemniaki, zazwyczaj chodzi wyłącznie o jedno jedyne miejsce. To piwnica, która jest albo częścią domu rodzinnego lub częścią bloku. Dzięki chłodnej temperaturze ziemniaki wytrzymają tutaj bardzo długo. Należy jednak powiedzieć, że są przypadki, kiedy w ten sposób przechowywane warzywa mogą przedstawiać śmiertelne zagrożenie. Przykładem jest los rodziny w mieście Laiszewo w Rosji. Jak to możliwe?

Mężczyzna jak zwykle szedł do piwnicy po ziemniaki

Plan, co na obiad, był jasny i brakowało jedyne. Dojść do piwnicy po kilka ziemniaków. Ojciec rodziny zdecydował się, że wybierze się po nich. Mikhail szedł do piwnicy tak samo, jak już wiele razy. Kiedy długo nie wracał, rodzina zaczęła się denerwować. Z tego powodu ojca poszedł sprawdzić jego syn. Jednak nawet ten nie wracał, a więc do piwnicy ruszył ostatni członek rodziny. Żona męża i matka syna. Jednak nawet jej nie udało się wrócić. Rodzina została w piwnicy odnaleziona martwa.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronie


Ewa Jadczak to matka trójki dzieci, która mieszka na przedmieściach większego miasta w przytulnym domku jednorodzinnym. Każde... [Więcej o autorze]

Wejdź do dyskusji