Mężczyźnie zmarł jego ukochany kot. Zanim znalazł dla niego trumnę, żeby go pochować, trzymał go w domu, po prostu owiniętego w koc na podłodze. Kiedy zobaczył materiał z kamery, był zszokowany 

Bohater tej historii był wielkim miłośnikiem kotów. Kochał je nad życie, a niektóre z nich trzymał sam w mieszkaniu. Tym bardziej zasmuciło go to, żej eden z jego ulubionych kotów zamrł. Oczywiście zdecydował się że powinien mieć pogrzeb, ponieważ był członkiem rodziny. Postanowił zdobyć dla kota zwierzęcą trumnę.

Zostawił kota owiniętego w domu na podłodze

Zostawił martwe ciało kota w domu, na podłodze, zawiniętego w kocyk. Kot znalazł się na nagraniu z kamery, a mężczyzna go później obejrzył. Dziwne było dla niego, że miejsce wyglądało inaczej niż wcześniej.

Kolejny przyjaciel kota w roli głównej

Martwe ciało kota leżało bezwładnie. W jednym momencie podszedł do niego drugi kot. Zauważył, że coś jest nie tak i próbowała obudzić martwego kota. Gryzieniem, lizanie, a także łapą, którą popychał kota. Widać było, że chciał, by kot ożył, ale nie było to już możliwe.

Na pogrzebie dziwne zachowanie drugiego kota nie ustało

Po tym jak ciało kota znalazło się pod ziemią, zachowanie jego żywego przyjaciela nie ustało. Wręcz przeciwnie.

Kiedy mężczyzna ponownie sprawdził kamerę po kilku dniach, zobaczył, że jego kot wciąż leży i spaceruje tam, gdzie zostawił swojego martwego zwierzaka. Jakby odczuwał ból i nie mogł uwierzyć, że nie może już bawić się ze swoim najlepszym przyjacielem.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji