Czy cierpisz na popękane pięty? Spróbuj tej metody i nie martw się, nie chodzi o drogie i bezskuteczne kremy z aptek lub drogerii. Potrzebna Ci jest bardzo prosta naturalna receptura z rzeczy, które masz w domu

Czy przez cały dzień jesteś na nogach i nie masz czasu na odpoczynek? Czy twoje stopy cię bolą, a twoja skóra znów twardnieje na piętach? Co gorsza, w niektórych miejscach nawet pęka. Sucha skóra jest bardzo nieprzyjemną sprawą, ale jest znacznie gorsza, jeśli chodzi o nasze pięty. Miejsca, których używamy prawie cały czas, o ile nie siedzisz w biurze przez cały dzień, a ktoś cię nie odniesie na rękach do domu.

Sucha skóra

Sucha skóra aż tak nie boli, ale kusi, aby ją zrywać. W wielu przypadkach ta radykalna procedura nie pomaga i okazuje się, że możemy oderwać duży kawałek. Wtedy to naprawdę boli, a spojrzenie na to nie jest naprawdę miłe.

A co jeśli jest pęknięcie na pięcie? Piekło! Prawie każdy ruch boli jak diabeł i nie można normalnie nadepnąć. Gruba warstwa skarpet mogłaby posłużyć jako rozwiązanie. Niestety, pęknięcia powstają zazwyczaj w miesiącach letnich, kiedy skóra jest narażona na więcej suszy, a jedna z nich powinna być w sandałach lub klapkach. Ale jak pozbyć się takich problemów i co działa skutecznie i niezawodnie?

Pigułki i cytryny

Wiele osób używa różnych kremów i żeli do nawilżania skóry. W tym przypadku pięty muszą być wymazywane codziennie i nie zawsze jest na to czas. Drugą opcją jest regularne nawadnianie w laworze, a następnie zdrapywanie skóry i smarowanie jej, ale zajmuje to również dużo czasu. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala na pokazywanie pięknych i zdrowych stóp przez cały czas.

Zaletą jest to, że to prawie nic nie kosztuje. Aby mieć piękne pięty, potrzebujesz 3 rzeczy, które doskonale usuwają stwardniałą skórę, pomagają leczyć wszelkie infekcje ran i eliminują przebarwienia skóry. Możesz je łatwo znaleźć w sklepie i aptece.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji