ZAŚNIJCIE W CIĄGU 2 MINUT: Trik, który używają w amerykańskiej armii potraficie zrobić również wy

Sen jest dla każdego niezwykle ważny. Nie można się dziwić, bo dzięki niemu nasze ciało może się zregenerować. Nie możemy zapominać na to, że sen jest bardzo ważny również dla tego, że dzięki niemu ludzki organizm nabiera energię, która jest mu potrzebna.  Jest oczywiste, że celem każdego by miał być co jak najdłuższy sen. Jednak czasami możemy mieć problemy z bezsennością. Jak je możemy rozwiązać? Popatrzcie na nasze porady, jak można szybko zasnąć.

Chcecie wiedzieć, jak szybko zasnąć? Podstawą jest dobry klimat w waszej sypialni

Pierwszą naszą poradą jest połączony z samym miejscem, gdzie śpicie. I to jest bardzo ważne. Kiedy popatrzymy na całkowite podstawy, to miała by to być temperatura w waszej sypialni. Starajcie się również nie zapominać o fakcie, że w Waszej sypialni miała by panować idealna ciemność.

Oczywiście musimy myśleć również na wygodę. Szczególnie trzeba pamiętać o dobrym łóżku i wygodnym materacu. Piżama, która nie będzie Was uwierała również może sprawić, że Wasz sen będzie bardziej jakościowy. Ostatnią rzeczą jest pościel. To wszystko są rzeczy, o których trzeba pamiętać.

Połóżcie się we właściwej pozycji i poluzujcie mięśnie w twarzy

Musimy pamiętać o właściwej pozycji podczas zasypiania, to może nam ułatwić sprawę. Na pewno trzeba położyć się na plecy i dać poduszkę pod głowę. W tym momencie bardziej skoncentrujcie się na oddychaniu i mięśnie twarzy. Postarajcie się wykluczyć jakiekolwiek napięcie i maksymalnie się zrelaksować.

Wyluzujcie ramiona i szyję

Do podstaw należy również wyluzowanie mięśni w okolicy ramion i szyi. Starajcie się myśle na to, że Wasza głowa jest podpierana poduszką. Stale pamiętajcie o poprawnym oddychaniu. Kiedy zwolnicie oddech całe ciało będzie od razu bardziej zrelaksowane.

Kontynuuj czytanie artykułu na następnej stronieWejdź do dyskusji